| deyu_6195 a întrebat:

De ce daca un baiat face sex cu mai multe fete e smecher iar o fata daca se culca cu mai multi e curva?

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca un baiat face sex cu mai multe fete nu este smecher - asta inseamna ca a gasit sexul la gunoi si atunci il foloseste pentru orice gaura iar pentru fata - cuvantul curva inseamna cand inseli pe cineva adica daca esti maritata - pentru fata asi putea spune in loc de curva - moravuri usoare Daca fata se culca de multe ori doar cu asta va ramane in viata cu putin sex si capul gol Barbatul este barbat ii cade palaria jos - o ia o scutura si o pune in cap dar la fata daca-ti cade baticul trebuie sa-l speli Sfatul meu este sa se foloseasca mai mult mintea iar sexul sa nu fie pe primul plan Sexul sa fie o necesitate - facuta la timpul ei -si cu cine trebuie nu cu oricine cere

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,buna intrebarea asta.nu stiu nici eu.si eu m-am intrebat lucrul asta.stiu ca nu te ajt la ce am scris eu dar ast niste raps.ca,chiar sunt curioasabatting eyelashes