| EuAndreia a întrebat:

Baiatul de care imi place are prietena, dar in ultimul timp vine langa mine, iar eu plec de langa el, adica il evit(ignor). Fac bine ceea ce fac?(nu stiu sigur dar cred ca stie ca il plac; nu e sigur)Deci fac bine ceea ce fac?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Pai d multe ori atunci cand n place de cineva, j acel cineva ne plateste cu indiferenta atunci n indragostim mai tare.eu cred ca procedezi foarte bine! arata-i cat d multa indiferenta, doar ca cateodata cate un zambet nu strica(o data la o saptamana) asa fi sigura ca s va gandi c e in capul tau si c vrei la el.nu ceda in fata lui deloc.

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da faci bine atata timp cat el este intr-o relatie nu are rost sa ai tangente cu el

| TheSearcher a răspuns:

Uhm. pai. incearca sa afli indirect daca lui ii place sau nu de tine. (daca nu stii sigur) poate o conversatie fata in fata sau pe mess. il intrebi chestii de genu : cum te intelegi cu prietena? si in functie de raspunsul sau. mai pui cateva intrebari. si iti vei da seama. happy.

| Gabriel04 a răspuns:

Sa fii sigura ca, dawinking iar ca sa il faci sa inteleaga ca nu iti place de el cautati si tu un prieten.un coleg de clasa... ceva