| Cristina788 a întrebat:

Băiatul de care imi place nu vrea să iasă cu mine, l- am intrebat cand are timp liber sa ieșim la un suc, și prima oară a spus sa ne întâlnim sâmbătă dar când s-a făcut sâmbătă a spus că s-a răzgândit ca nu mai vrea. Si acum nu mai imi răspunde pe Facebook deloc. De ce mă refuză? si-a gasit alta prietena? sau pur si simplu nu ma vrea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca esti disperata nu ma mir sau nu e atras de tine fizic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce are una cu alta? Putea ramne ea "disperata" dar daca arata ca Shakira o invita ala inaintea ei afara.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine stie, posibilitati sunt multe, nici mie nu-mi plac sacaitoarele

| 6Anonim9 a răspuns:

Asa am patit si eu cu o fata, iar apoi a disparut. Asta e, niste nesimtiti astia care procedeaza asa.
Uita-l si asteapta sa-ti iasa altul in cale.

| KindKid17 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac sacaitoarele. Da-i spatiu si nu-l agasa.