| livi_5695 a întrebat:

Baiatul pe care il iubesc.(si care spune ca ma iubeste) se comporta ca un nebun! azi era vorba sa ma duc la diskoteka cu sora mea mai mare si cateva prietene si cu noi trebuia sa vina si fostul prieten al surorii mele iar el a zis ca e ok iar dupa aceea ma suna si incepe sa ii injure pe toti cu care era vb sa ma duc la diskoteka si sa spuna ca am gresit fata de el si ca ce tupeu am avut sa il intreb lucrul asta, ca pentru asta nu ma mai suporta! am fost impreuna 5 ani de zile si s a comportat de multe ori ciudat si incep sa cedez psihic.nu inteleg dc face asa.acum stau acasa si simt ca mor. dc credeti ca face asa? ce credeti ca ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma cu un sfat, nu mi e usor ca dupa 5 ani de relatie sa termin pur si simpu dar pe de alta parte simt ca nu mai rezist!

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_1668 a răspuns:

Draga mea` ar fi atat de bine ` sa il uiti!
Stiu foarte bine prin ce treci, si stiu cat este de greu sa il uiti dar incearca! Pai normal`isi bate joc de tine`nu ii pasa de tine`

Sincer`daca te vei impaca cu el esti fraiera`scuze ca iti spun dar astas este adevarul! Nu merita sa suferi pentru un prost!~Sincer~!
Mai bine spune-i sa te uite sa nu te mai sune niciodata~
Si ar fi bine sa iti schimbi si nr de telefon serios!
Nu merita sa suferi pentru unul ca el!
Viata merge mai departe! Incearca sa il uiti, si sa nu te mai gandesti la el, si daca, poate el iti va cere iertare pentru comportamentul sau sau altceva si ti se pare ca este sincer, ar fi bine sa te impaci cu el, dar daca nu ar fi bine sa iti gasesti pe altcineva! sunt prea multi baieti frumosi si sinceri in aceasta lume!
Succes! sper ca ti-am putut fii de folos!

Poti sa imi dai si mie funda, te rog? te pup :*happy~~!

2 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Sincer e un idiot eu caut iubire de un an si nu gasesc si el acre o are de 5 ani is bate joc decat sa, ma comp asa m-as spanzura

| Madalina02 a răspuns:

Sunt destui baieti! Next...nu te merita