| bebe_1671 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor...Mai sunt cateva zile si vine Sf. Marie.Nu stiu ce cadou sa ii iau mamei melesad. Ma gandeam la un colier sau ceva de genu'. Voi ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| lya18 a răspuns:

Salut, pai ii poti lua :
O esarfa
O geanta frum de vara
Un obiect de care (*stiitu ca are nevoie) in casa
Un obiect decorativ
O sedinta la coafor/salon. orice. sunt sigura ca s-ar bucurawinking

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de varsta si gusturile ei. Insa cu un parfum (preferatul ei), un buchet de flori, o bijuterie, un evantai frumos, care o va salva de caldurile verii big grin, o crema, care obisnuieste s-o foloseasca, o cutie de bomboane...nu dai gres niciodata. Succes! Si un "La multi ani" calduros pentru mama!winking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da i-ai putea lua un colier sau o pereche de cercei, o rochie sau pantofi. o geanta sau chiar un buchet cu flori, lac de unghi impreuna cu vreun acesoriu precum o benitita sau ceva de genul. un tricou personalizat de pe net sau daca nu ai atatia bani pentru un tricou personalizat pe net ia un tricou alb de la magazin si scrie pe tricou cu un marker permanent de preferabil negru ""
sunt mandra ca esti mama mea""
bafta!

| mary_4765 a răspuns:

O idee buna e sa-i spui ca o iubesti si ca tii mult la ea...asta o va face ft fericita.si o floare va face minuni
succes

| ClaraZ a răspuns:

Ooo da. Ziua mealaughing

Un colier ar fi dragut, femeilor le plac bijuteriilehee hee
sau incearca un parfumbig grin
Bafta:*

| radu a răspuns:

Se va topi toata doar cand o sa te vada cu un trandafir. crede-ma pentru ea doar gestul conteaza.sentimentul pe care-l va simti cand te va vedea va fi de ajuns tongue

| DenisaDenisuk a răspuns:

Ar fii bine sa-i iei un colier cu ceva in mijloc depinde ce vrei

| LLioopo a răspuns:

Salut! Eu i-am luat memei mele, ultima data, un parfum si o oja cu noanta ei favorita.
Dar tu poti sa faci altfel vezi ce ii traba poate are ar parfumuri. poate are oje. Poate ii traba o fata de masa (EXemplu)
Vezi de ce are nevoie si poate mai vorbesti si cu taticu daca este prea scum... Daca chiar nu ai ideei fai o felicitare si spune-i ca o iubesti.
Succes!