| AlexaaBws a întrebat:

Heii TPU. Am nevoie de parerea unor baieti. Ce ii excita pe baieti cel mai tare in afara de sex. Ca weekendul viitor vine prietenul meu la mine si cum probabil o sa stam in pat sa vorbim, vreau sa fac ceva sa il excit, ca sa ne apropiem si noi mai mult. Merci, dau fundaaaaa :*

25 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Il exciti sa va apropiati mai mult? Tu-ti dai seama ce gresit suna? Daca vrei doar sa-l exciti si dupa aia nu facti sex ce rost mai are sa-l exciti in primul rand?

| Geniuss a răspuns (pentru mODIN):

Vrea sa si-o traga cu el da ii este frica sa nu ramana gravida o manca si pe ea ce sa ii faci

| mODIN a răspuns (pentru Geniuss):

Pai sa-i spuna inainte ca porumbelul trebuie ia iasa din cuib inainte sa faca oua.

| RAY a răspuns (pentru Geniuss):

Haaaaaaaaa

| mODIN a răspuns:

Am o idee:Stange-l de **** pana tipa de fericire

| Geniuss a răspuns (pentru mODIN):

Asta e buna trebuie sa o tinem minte laughing)))

| XxBlueRosexX a răspuns:

Incepe un preludiu de ex sarutal iar apoi mangaiel pe spate...asa poate o sa va "apropiati"mai multwinking
Bafta :*

| RAY a răspuns:

Pe un baiat?
fotbalu
berea
discuti de genu de fotbalisti, actori, filme, muzica nu il sacai uram, in plus la asta se va gandi nu ca e diisperat asta e scopul nostru si al tau si tu vrei sex da nu verei sa recunosti las ca daca va merge o veti face doar suntem animale nu zeii

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

De ce ai vrea sa exciti un baiat, daca nu vrei sa faci sex... vrei sa moara spanzurat de ****?

| AlexaaBws explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Ai de gand sa ma ajuti cu un raspuns sau nu? laughing

| RoxiiLolly a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing))

| Cristiann25 a răspuns:

Poti sa dansezi daca stii sa te misti bine, sa te freci de el(scuza-mi exprimarea dar na e ora 4 dimineata).

| alin334 a răspuns (pentru Cristiann25):

Cristinuta asta e sex pe fata ce zici tu laughingnu stiu despre voi dar mie imi place sa tin o fata in brate cand dorm, sentimentul e divin, deci lasa l sa te țină in brate laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru alin334):

Awwwww

| emiliaa07 a răspuns (pentru alin334):

Awwww...ce frumos suna! topesti fetele de pe aici :))

| Cristiann25 a răspuns (pentru alin334):

Sunt baiat doar se vede Cristian! Avatarul e doar asa ca n-am avut ce sa pun si nu ma complic sa-l schimb ca nu ma intereseaza.Nu e sex, e dans "erotic"!laughing

| alin334 a răspuns (pentru emiliaa07):

laughing) dar asa e :3, o tii in brate brate, te uiti la ea cum doarme, un pupic pe frunte din cand in cand => seara perfecta

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pune-i mana pe scula.

| SefaTa97 a răspuns:

Bună.
Păi dacă îl exciţi, acesta va vrea orice. Sex anal, oral, normal. Mai mult îl chinui.

| contαbαndonαt a răspuns:

In afara de trucuri sexuale si vorbe deocheate mai sti si altceva, care, desigur, sa-l faca pe el sa te adore/sa te vrea? Ori chiar exista oameni atat de limitati in creativitate, incat alt mod de a-i castiga atentia partenerului nu pot gasi decat prin mijloace considerate vulgare, pe buna dreptate, de intretinere a relatiei/a dorintei? Pentru ca vulgaritatea nu este un truc, ci un compromis, care nu intotdeauna da rezultatul dorit, cel putin nu pe termen lung.Si daca asta-i un truc, atunci este unul ieftin la care, vad eu, majoritatea fetelor/femeilor ajung sa recurga dar care de prea putine ori ajunge sa dea roade pe termen lung deoarece intr-un final un barbat v-a ajunge sa se plictiseasca pana si de acest condiment din relatia sa amoroasa.Eu iti recomand "play cute", daca vrei sa-l " vrajesti" pe termen lung, cateodata un strop de inocenta si o "fata" dragalasa si gingasa realizand mult mai multe decat un caracter si un comportament vulgar.Dar acum problema mai este si cu falsitatea, nu incerca sa joci un act daca nu simti sa-l joci, si esti de parere ca nu ti se potriveste, trebuie sa vina de la tine, nu ca asa-ti spune cineva neaparat.

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Fatuca nu trebuia sa intebi lucrul asta aici, deja baieti au luat-o cu fanteziile erotice happy rolling on the floor sfatul meu incearca sa fii naturala, fresh baietii se exicta foarte usor majoritatea se gandesc 90% din timp la sex (ca na tropaie hormonii la adolescenta ) sarutal usor si timi pe gat nu ii sari cu mainile pe pl ca se sperie omu poate zice ca esti c**va, sa apari in tricou si bichini e cam ciudat si s-ar putea sa te simti stanjenita daca nu esti obisnuita.
un sarut pe gat si o mana trecuta prin par face cat 1000 de bichini laughing Multa bafta si sa fii iubita

Răspuns utilizator avertizat
| gmxromania78 a răspuns:

Mai bine nu face asta, vei vedea ce v-a urma laughing. Daca vrei totusi asta, imbraca-te intr-un tricou stramt fara sutien si niste pantaloni stramti, o sa fie cu ochii dupa tinewinking.

| FoundYouLover a răspuns:

Nu stiu, sarutari, imbratisari sau streaptease probabil. Vezi? Tot la sex se ajunge.

| Geniuss a răspuns:

Fai un mumu sa vezi ce o sa se excite happy

| Geniuss a răspuns:

Domnisoara fii atenta te imbraci cu un tricou mai mare gaseste unul sigur pe la tatal tau prin sifoner fara sutien pe tine si ai sa vezi ce o sa iti faca amore tau a si nu uita sa cumperi prezervative de preferat durex te-am :* si zii sa aiba grija sa nu te faca mamicuta

| F1rstBlooD a răspuns:

Fa-i o frectie poate il dor salele, pfff **** mea dc vrei sa exciti un baiat daca nu vrei sa faci sex cu el, iti spun eu, un baiat excitat te *** fara sa stii laughing)

| Maxnonymus a răspuns:

Si tu cu un tricou mai lung (pana pe la coapse) fara sutien si intr-o pereche de chilotei. (de preferat cu ata intre b*ci(tanga)) si se rezolva... poate ii faci si un dans frumos, ceva acolo.
Succes.winking

| BoggyP a răspuns:

Vrei sa-l exciti? intai vezi daca merita..vezi ca asta sa nu fie singurul lucru pe care si-l doreste..vezi sa nu fie un obsedat sexual. daca vrei doar sa se simta bine.ia un trico\bluza cu un decolte larg. apleaca-te prin fata lui...stai in brate la el..mai dai un pupic.dar nu mai mult.ai timp de toate..intai testeaza-l sa vezi daca merita! in ziua de azi baietii numai la asta se gandesc..si vad fetele ca niste obiecte sexuale..ma bucur ca nu sunt printre acei baieti si nu ma cobor la stadiul de animal..care nu isi poate stapani poftele!big grinmai vrei sa stii cv..intreaba-mabig grin

| BazikR1 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el, sa-l atingi usor pe corp cu putin noroc o sa te exciti si tu si poate ajungeti la sex... daca asta iti doresti

| despina17 a răspuns:

Eu zic sa stai cumintica ca poate sare pa tine si dupa aia ne intrebi cum sal opresti joaca-te putin cu el fi dragalasa dar nu mai dragalasa de curea

| aliali61 a răspuns:

Cati ani ai? ..pai daca o sa faci ceva care sa l excite o sa ajungeti la „sex„.

| aliali61 a răspuns:

Saruta l pe gat, musca l.

| roxanaroxyy a răspuns:

Sarutal cu pasiune bagai mana prin par asta adora baietii, hm sau mangaiel pe abdomen.pwp bafta

| Nicolae_Eduard_1996_TT8G a răspuns:

Fai o laba!~