| JustThat a întrebat:

Baieti asta e o intrebare pentru voi happy Ce placere aveti cand ii faceti partenerei sex oral?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Imi face o deosebita placere! sa-ti spun ca nu are parte de asa ceva.

| numele2 a răspuns:

Pai avem placeri super.Cam atat stiu sa zic.big grin

| JustThat explică (pentru numele2):

Mai multe detalii te rog happy senzatii si toate cele

| numele2 a răspuns (pentru JustThat):

Pai nu stiu cum sa iti explic, sincer nu prea imi gasesc cuvintele.Senzatii cum nu simtii niciodata si placerile la fel in valoare foarte mare.Altceva? nu stiu ce. Mai asteapta raspunsuri ca poate primesti ce iti trebuie.big grin

| Iryna16 a răspuns:

Nu suport sa iti spun asta dar o fac!
Ba-i copile ce senzatie crezi ca ai ce-a mai frumoasa placere dar voi cum sunteti cica ''barbat'' v-a gandinti numai si numai la voi dar i-a gandeste-te la partenera? ea sufera si pentru o placere de-a voastra ce placere e la partenera ca ii bagati penisul pana pe gat i-a bagati un castravete pana pe gat baga-l scoate-l si tot asa ce placere e pentru partenera!

| ReiVaN a răspuns (pentru Iryna16):

Stii sa citesti?
citeste intrebarea iar.

| JustThat explică (pentru Iryna16):

N-ai citit bine intrebarea. Sunt fata laughing

| Oana92 a răspuns (pentru Iryna16):

Sunt femei care se excita cand ofera sex oral!