| madyddd a întrebat:

Baieti/barbati/care mai de care, ce faceti cand stiti ca o femeie va vrea cu fiecare particica a sufletului ei? Cand stiti ca ar face absolut orice, ca s-ar umili in orice fel si ca ar fi gata sa renunte la orice, doar pentru voi?!

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Ce-i fac?
o iubesc happy

17 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

In primul rand o respect pentru ca are forta de a ma iubi, in al doilea rand incerc sa fac sa fie bine intre ei, poate in ceva timp va rezulta o relatie aproape perfecta

| Awesom a răspuns:

Daca sentimentul din partea mea e reciproc, o sa incerc sa am o relatie cu ea si s-o fac fericita.

| eugenl a răspuns:

Nu stiu exact. Intai sa intalnesc o astfel de persoana si voi vedea.

| lpavel a răspuns:

Hmmm, ce as face? As fi cel mai fericit om de pe pamant, mi-as dedica toata viata numai pentru ea, as face ca sa nu regrete nici o clipa ca m-a ales pe mine!
DAR, ca sa aflu asta ar trebui sa-mi spuna ea, nu sa aflu de la altcineva, nu ar fi acelasi lucru...
Daca tu esti acea femeie, idiotul ala NU te merita! Dar din pacate asa e firea omului cu cat e respins cu atat iubeste mai mult! Trist dar adevarat! sad

| Dariusuu a răspuns:

Absolut orice?

Păi probabil că dacă aş fi un idiot ce nu pune suflet aş părăsi-o foarte repede pentru ca acest gen de fata sau femeie merită totul, dar nu pe mine.
Iar dacă aş şi iubi-o cu siguranţă i-aş vrea binele pe orice plan.

E frumos să iubeşti, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un 3 in 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca mie de exemplu, nu imi place de acea femeie/fata degeaba se umileste ea sau mai stiu eu ce face.Tu daca esti in situatia asta iti recomand sa nu mai continui asa, ca nu rezolvi nimic.Acum,depinde si de caz.Aici nu prea sunt multe detalii si nu am de unde sa stiu cum e tipul la care te referi.

Răspuns utilizator avertizat
| unknøwn a răspuns:

Decizia nu o iau în funcţie de cât mă vrea ea pe mine. Ci în funcţie de cât o vreau eu pe ea.

| NnDWtf a răspuns:

I-as spune ca imi place de ea dar nu vreau sa stau cu ea. O chinuie mai tare.

| adriang95 a răspuns:

Dragoste cu forța nu se poate

| madyddd explică (pentru adriang95):

N-are nicio legatura cu "forta", e pur si simplu o situatie deci s-ar presupune ca o vrei si tu, gen.

| adriang95 a răspuns (pentru madyddd):

Dacă sentimentul e doar într-un sens, atunci ăla e răspunsul corect
Dacă e reciproc, aș face ceva în așa fel încât să nu profit (bine, nu toți sunt ca mine)

| KobraXS a răspuns:

M-as duce la ea si as intreba-o daca vrea sa fie impreuna cu mine

Răspuns utilizator avertizat
| zaoo32 a răspuns:

Am patit asta cu o fata si sa umilit singura doar pentru a umblaeu cu ea din pacate nu prea am simtit acelasi lucru si am incercat sa raman prieten cu ea si sa o fac sa nu ma mai placa pentru nu asi face rau singura

| PieiSatana a răspuns:

Cat timp nu imi place de ea, nu imi pasa.Bineinteles astfel de fata este si copilaroasa daca ar fi in stare de asta.