| TheBlueButterfly a întrebat:

Baieti, cat de tare va impresioneaza o poezie scrisa special pentru voi? Apreciati gestul sau vi se pare o tampenie?

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu am scris puppy dog eyes Şi a fost chiar încântat! big grin Aşa că nu te sfii. Treci la lucru kiss

| Florentin_6875 a răspuns:

Daca e scrisa de persoana iubita e chiar un cadou placut si romantic. mie unul imi place, nu e nici o tampenie daca persoana careia ii scrie pozezia tine la tine. Acum depinde la o persoana la alta. Succe!

| Kennedy95 a răspuns:

Mie unu mi se pare cam copilareste sa scrii poezii si mai ales unui baiat. eu ca baiat nu as aprecia asta.as aprecia probabil daca respectiva ar veni la mine sa imi ceara nr de tel, id sau. altceva

| adriancs a răspuns:

Mie personal mi-ar placea.Ar fi un gest frumos, mai ales din partea unei fete.

| StyLLeZoR a răspuns:

E pur si simplu iubesc cand se intampla asta happy