| anonim_4396 a întrebat:

Sondaj de opinie: Baieti, ce parere aveti cand o fata va spune, in fata, (nu pe mess/chat/alte metode) ca va place sau are sentimente pentru voi? Apreciati gestul, il considerati o dovada de curaj sau vi se pare nepotrivit/penibil?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Mare chestie
nu nu m-ar impresiona

| DryLeaf a răspuns:

Super happy
As aprecia gestul, ar insemna ca fata stie ce vrea...
Si da, este o dovada de curaj big grin

| SpeedyRA a răspuns:

Daca as cunoaste o fata de ceva timp si imi spune in fata sentimenele ei fata de mine m-as simti, m-as bucura si as aprecia faptul ca nu a procedat ca restul fetelor care asteapta ca baietii sa faca primul pas.
Daca ar fi o fata pe care nu o cunosc si imi zice ca ii place de mine cred ca as avea o mica retinere pentru inceput dar revin si o sa incerc sa comunic cu ea.
Daca vrei sa vorbim mai mult despre acest subiect dai add la speedytheredarrow

| Twizzle a răspuns (pentru SpeedyRA):

Da, o mica retinere ar fi fireasca, probabil, chiar si in cazul fetelor! Dar presupunand ca pe respectiva o stii doar din vedere (scoala, facebook), in urma unor intalniri intamplatoare repetate, insotite de priviri insistente din ambele parti, mai pare ciudat, sau doar neasteptat?

| SpeedyRA a răspuns (pentru Twizzle):

Nu cred ca mi se mai pare ciudat. As fi mai receptiv, mai sociabil. Poti sa imi bagi idul meu speedytheredarrow

| Pop_Andrei_1990 a răspuns:

Daca o fata are curaj sa-mi spuna asta in fata, cu siguranta ma va impresiona