| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Baieti, cat sunteti dispusi sa asteptati pentru prietena voastra sa fie "pregatita" pentru sex? Eu unul as astepta maxim 6 luni.

Răspuns Câştigător
| hässlich a răspuns:

straight faceWow,ce mutl a asteütat la voi, la mine a doua oara dupa ce ne-am intalnit, m-a pus sa i-o sug straight face Era si Sfantul Valentine straight face

| DmxSDoG a răspuns (pentru hässlich):

"adua oara cand ne-am intalnit m-a pus sa eu sug " =]]
nu trebuia sa zici asta public.

13 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te intreb, Dar mai exista fete de acest gen? Ce varsta?

| lostcontrol12 a răspuns:

Dar de ce ai plafonat chestia asta? Daca o iubesti, o astepti oricat. daca nu, sunt destule care vor sa ti-o... la orice pas.

| Joker1958 a răspuns:

Eu am "asteptat" 1 an si ceva. nu prea i-as spune asteptare din moment ce o iubeam la vremea aia.

| TwlGirl a răspuns:

Iubitul meu a asteptat 8 luni si un pic happy Baietii care chiar tin la fata de langa ei ar asteptat cat ar fi nevoie.

| zxzx a răspuns:

2-3

| LeonardoDiCapra a răspuns:

TSincer să fiu,i-aş acorda timpul necesear,dar asta depinde în funcţie de firea fetei!

Dacă este o fată mai emotivă/cu emoţii puternice,aş fi dispus să-i acord timpul necesar,chiar daca durează şi doi ani!straight face

Dacă este o fată mai tupeistă, logic că aş convingeo chiar eu să o facă, deoarece genul acestea de fete, se cam dau virgine, cand ele defapt...nu mai sunt!

Aşadar, sper că răspunsul meu ţi-a fost de folos, oricare ar fi rolul său, şi să alegi ca răspuns câştigător răspunsul care ţi s-a părut ţie mai bun!

By3!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii ar fi bine sa-si astepte prietenele macar pana fac 18 ani. Ambii!

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

1 luna.

| DmxSDoG a răspuns:

Nu ma grabesc nici unde. deci... cand vrea ea is bine dispus. fie peste o luna 2, 3, 4... bine da nu acum sa astepti ca prostu si ia se culca cu altu faci si u ceva intelegi ce vreau sa spun. rolling on the floor

| Original1992 a răspuns:

Iubitul meu ma asteptat 2 ani si 5 luni happy eram ambii virgini, multi poate sa nu creada insa asa a fost happy

| beell23 a răspuns:

laughing) tu o astepti o luna un an zice ca nu-i pregatita si si-o trage cu altu am patit-o!

| Zadie a răspuns:

Daca o iubesti, o astepti si mai mult. happy