| innocentkid_5166 a întrebat:

Intrb pentru baieti.La capitolul "sex", cat timp sunteti dispusi sa asteptati dupa iubita voastra daca aceasta este virgina? kiss

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Daca o iubesc? Oricat.

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu as astepta maxim cam 10 ani... dupa aia as putea sa imi pun semne serioase de intrebare...

| Psihoyounger a răspuns:

Daca o iubesc sincer, atunci o astept pana e pregatita. Nu cred ca asta e problema. Problema este ca eu sa fiu sigur ca acea prsoana ma iubeste si ea sincer.

Banuiesc ca tu esti virgina si nu esti sigura daca iubitul tau te va astepta, este? Daca e asa, iti spun eu ca daca te iubeste sincer, te va astepta. Daca nu, nu ai pierde prea multe.

Psihoyounger

| Betty18 a răspuns:

Daca nu te aseapta oricat e nevoie pana cand te simti pregatita iubitul tau nu te merita

succes

kratos
| kratos a răspuns:

Maxim 12 luni ca apoi devine bataie de joc. Oricum sufletul pereche apare cand nu te astepti si cu el poti face dragoste cand vrei.

| Dan a răspuns:

Cu ea am un copil (fetita) care este in Elvetia, dar nu o pot vedea, am asteptat prea mult.

| MisterKat a răspuns:

Oricat daca o iubesc cu adevarat!

| Mihaic93 a răspuns:

Depinde... exista multe genuri de fete asa zise "pitzipoance" care dupa 2 saptamani vor sa le ciufulesti...acu serios, intr-o relatie serioasa. o sa astept cat e nevoie.

| nutzu' a răspuns:

Nu vreau sa fac sex cu iubita mea... tin mult prea mult la ea ca sa fac sex cu ea(este prea tanara). Astfel incat chiar daca ar vrea ea nu as vrea eu(as incerca sa-i explic ca trebuie sa mai asteptam\nu vreau sa-i pun sanatatea in pericol). Oricine isi iubeste cu adevarat partenera ar face la fel.
Bye.

| p0wer a răspuns:

3-4 luni

| I'm just me a răspuns:

Pai dpinde probabil 1 an, 1 an jumate, 2 anithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, tot timpul cu cât e mai repede, cu atât e mai bine. Dar în general, să zicem 6... maxim 12 luni.