| Mihaelaa98 a întrebat:

Baieti, ce fel de fete preferati? Daca de ex aveti 17 -18 ani preferati o fata de 15 -16 sau una de 20 -21? Cum arata fata perfecta pentru voi, cum trebuie sa se comporte? Sunt foarte curioasa...

Răspuns Câştigător
| Links a răspuns:

Pana la o anumita varsta fetele sunt de 2 ori mai destepte de cat baietii, in sensul ca gandesc mai profund, si ideal ar fi ca fata sa fie cu 2 ani mai mica decat baiatul. Si oricum majoritatea doresc fete mai tinere...

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuța eu prefer o fată blondă, vîrsta peste 20.

| RAY a răspuns:

De nici un fel, toate sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai conteza varsta, sa fie cu maxim 6 ani mai mare ca mine. Sa arate bine pentru ca nimeni nu s-ar fut3 cu niste stafii. De comportat normal sa nu aibe prea multe fite si sa nu vorbeasca aiurea, indiferent de sex.
Baietii de 14-15 ani se uita dupa tipele mai invarsta iar cei de 20 chiar si una de 14 daca are cu ce sa se joace.

| sayWhaaat a răspuns:

Eu am 18 ani si fata as prefera sa fie intre 14-15 si 23-23 ani. Nici mai mult nici mai putin, pentru ca ar fi prea mult.
Cum sa arate zici, pai, sa aiba picioare frumoase, "forme" cat de cat, adica fund si sani, iar cel mai important aspectul fetei, ca eu de ala ma indragostesc nu de fundul ei.
Defectele majore ar fi sa aiba fite, si sa ma simt ca vorbesc cu peretii in preajma ei.

| millyca a răspuns:

Am aproape 30 si cred ca as prefera una de 35... sau de 25. Ideea e sa nu fim de aceeasi varsta. Criterii: sa nu arate ca o balena esuata la mal, sa gandeasca independent, sa nu imi dea senzatia ca vorbesc unui copac.

| sokey a răspuns:

Daca partiel corpului sunt asezate corect e foarte bine. Eu tin foarte mult la atitudine si comprotament. Vreau o fata care ii place sa rada. Am 15 ani si prefer si una mai mica si chiar una de 20 mi-ar conveni. Stiu e cv chair foarte dar ador fetele mature si bune rau. Daca nu, iau vaianta unei atitudini de a mele "Daca respira greu si isi taraie un picior sunt bune de pul@" Parerea mea. Daca e buna de la gat in jos e nuam bine. II pun o punga pe cap si incep sa-i dau. Oricum am un prieten care vrea sa-si deschida un SexShop cu pungi de hartie de pus pe cap. Intelegeti voi "unde bat". ONE LOVE!

| BadBEver a răspuns:

Eu am 19 ani si la virsta asta intr-o relatie conteaza doar sexul ( adica fundul, sinii nu conteaza are 16 ori 20) si din pacate multi baieti gindesc la fel, joaca hormonii nu inima.

| Vis_Ingerasul_Din_1997 a răspuns:

Pai eu am 16 ani..pt mi-ne fata perfecta e sa imi acorde incredere sa ma faca sa ma simt bine i prezenta ei si sa nu isi doreasca doar sex