| alexutza222 a întrebat:

Baieti ce fel de fete preferati? tocilare, parasute, cuminte? de care?hee hee

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

tocilara la scoala
parasuta in pat
trebuie' sa le ai pe toate, altfel esti plictisitoare
aaa...si obligatoriu cu minte.cu multa minte

ps:baietii nu se ghideaza dupa anumite tipare cand vine vb de relatii.
atractia apare pur si simplu.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De nici un tip d fete

| Pacala a răspuns:

Cuminti, normal. De ce mi-ar placea o tocilara sau o parasuta? Ma atrag fetele inteligente, care stiu sa poarte o conversatie, care citesc carti, care au vocabular bogat, care stiu sa faca o gluma buna sau sa inteleaga una, care nu au inhibitii in materie de sex, care nu sparg seminte, nu barfesc si nu asculta manele. Adica femeile destepte si pricepute in pat.

| PredatoR a răspuns:

Tocilare :O (doar tocilarii le aleg pentru ca altcineva nu se uita la eihappy cu parasutele doar o aventura si atat. Cuminti! bine sa stie sa se distreze, si sa arate bine.

| ancutsa13 a răspuns:

Cu minte / cuminti?

tocilarele sunt evitate si le plac doar celor ce seamana cu ele de obicei
parasutele sunt doar pentru o noapte
fetele cu minte si cuminti le plac la majoritatea sa stii:*

Răspuns utilizator avertizat
| Webber a răspuns:

Eu ma simt atras de anumite persoane, nu de anumite tipologii de persoane.
In concluzie, nu iti pot raspunde! straight face

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu fundul mare si tatele bombate.

app: sunt fata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ancutsa :
Chiar daca (sau, cu atat mai mult fiindca. ) intrebarea este inchisa si nu cred ca se vor mai perinda multi pe-aici, as vrea sa te-ntreb cum e corect :
"... le plac la majoritatea" sau "plac majoritatii"?