| MaximovGeorgiana a întrebat:

Baieti ce fel de fete va plac? am o colega inalta cu forme bine conturate si toti baietii o plac.este foarte frumoasa si la fata. zici ca e o printesa.
Fetele inalte sunt mai cautate de baieti? cat mai multe raspunsuri:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu la pat nu vreau pe nimeni. Nu am gusturi de (hai sa facem sex) doar la o vorba ca intre prieteni e destul

| dani_3310 a răspuns:

Sa stii ca nu toti baieti cauta fete cu forme si inalte eu sincer imi plac mai micute si nu foarte slabe putin mai plinute depinde de baiat

| babyblue a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Unora le plac fetele inalte, altora fetele mici de statura.

| TheLoveDoctor a răspuns:

Esentele tari se tin in sticlute mici, 1. 50 -1. 70 e perfecta

| jordan_6666 a răspuns:

Da ce-i drept cei mai multi prefera fetele nu neaparat inalte cu picoare foarte lungi de obicei, ce-i mai multi baieti compara fetele cu picioare lungi cu fotomodelele chiar si incostient, dar sunt si multi care prefera fetele cu care poti purta o conversatie si nu neaparat sa fie "super bune"

| EVA_7591 a răspuns:

Eu sunt inalta am 1. 80 si am forme, dar degeaba daca imi gasesc greu partener pe masura mealaughing