| Miihaa a întrebat:

Intrebari pentru baieti:
-Va place sa faceti oral fetelor?
-Ce gust este?

34 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

1. Da
2. Teoretic nici un gust... Practic, yummy big grin

| Liviu a răspuns:

Uhm,depinde daca e o relatie stabila in care avem ceva trecut impreuna de ce nu? Acum nu ma arunc pe prima care o vad sa ii fac oral, Uhm, acum hai sa iti zic ceva sa numai dormi la noapt sa te gandesti cum e, Eu am si piercing in limba, oare ce senzatie e? laughing)

| RAY a răspuns:

Natural vaginul nu miroase a piersica, miere sa fim seriosi, el are miros in functie de mediu si organism, daca stai o zi intreaga la munca transpirata cum va mirosi? daca nu te speli o luna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"daca nu te speli o luna?" doamne fereste rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Răspunse pentru fată:
- da, îmi placi;
- diferă de la o savarină la alta. Nu e niciodată aceeași rețetă.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur,oricand,chiar daca fata respectiva nu mi-ar intoarce favoarea.Imi place mai mult sa ofer placere decat sa primesc laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Virgin fiind iti place orice numai sa pui si tu botul acolo laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Vorbesti despre tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"-Va place sa faci oral fetelor?" da
"Ce gust este?" Ray23 a dat singurul raspuns corect/cu cap

| JustStitch a răspuns:

As face eu. potvb ceva cu tine Amilee?

| JustStitch a răspuns:

Eu as face, oricand si la orice ora, dar pacat ca nu exista aceea fatavcare sa fie de acord

Răspuns utilizator avertizat
| Livelord a răspuns:

Sigur nu esti un baiat virgin de 15 ani care pune intrebari cu identitatea unei fete?
PS: Are gust de piersica.

| catanavip a răspuns:

Sigur face parte din preludiu pentru persoanele deschise la minte.
Gustul difera de aromele pe care ii le dai poate fi miere frisca sau natural care nu mi se pare a avand un gust propriu (asta in caz de igiena vaginala) Aceasi intrebare tias adresa si tie. Iti place ce gust are?

| answer a răspuns (pentru catanavip):

Nu te numesti deschis la minte daca devii mai prejos decat animalele. Animalele nu au acest comportament nefiresc.
Nu te prinzi ca esti manipulat, deoarece manipularea se porduce in masa. Este o carte despre tipurile de manipulare. Citeste-o si apoi afirma ca esti deschis la minte. Ca e simplu sa faci niste lucruri la care instinctele te imping, dar e mai greu sa intelegi ca esti singura fiinta de pe planeta care beneficiezi de ratiune. Invata sa o folosesti fara sa te minti doar pentru ca iti place foarte mult ceva. Adevarul e adevar, chiar daca e placut sau detestabil.
Nu il poti schimba. Dar, in loc sa studiem, preferam sa ne grabim sa dam o replica, de cele mai multe ori jignitoare, decat sa punem osul la treaba si sa ne documentam. Daca am face-o, ne-am descoperi istoria adevarata, nu manipularea din manualele din scoli.

| catanavip a răspuns (pentru answer):

Lipsa de atentie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru answer):

Cum ai ajuns tu de la gustul vaginului pana la manipularea din manualele scolare ar trebui sa fie urmatoarea minune a lumii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru catanavip):

Am impresia ca tu nici nu ai vazut cum arata una, de gustat, nici nu se pune problema. Auzi, miere, frisca sau natural fara gust...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru catanavip):

laughing Sper ca e o gluma.Vezi ca incurci p*^@^da cu prezervativele, alea sunt aromate!

| djlukass a răspuns:

"Va place sa vorbeste romana fetele?" Nu avem si noi habar in tara noastra, romani fiind, sa vorbim cat de cat coerent?

| HiTman08 a răspuns:

Da, ador sa fac oral...m-as juca cu limba pe clitoris toata noaptea...

| Iluzionistul69 a răspuns:

Mie imi place sa fac pentru ca se excita mai tare fata si are orgasme mult mai intense, referitor la gust depinde de fiecare cu gustul lui... gustul este influentat de alimentatie daca nu bea/fumeaza are gust bun la fel e valabil si la baieti (sperma)

| MyloveisJamaica a răspuns:

Ai vrea sa ti se faca oral? happy

| Miihaa explică (pentru MyloveisJamaica):

Da. Dar m-as bucura daca mi-ai raspunde la intrebare.

| MyloveisJamaica a răspuns:

Khalimdutz, nu il baga in seama pe johnyy laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru MyloveisJamaica):

Da lasa-l ma sa se enerveze pana ii pica tufa aia blonda din cap laughing

| DloveD93 a răspuns:

Eu am facut... nu avea miros din moment ce fata era curata... o sa te urci pe pereti de placere oricum

| Mentadoll a răspuns:

Pur și simplu pe moment, tentația te face doar sa ai placere, nu sa te gândești la gust sau altele. E plăcut pentru amândoi și asa, și când rorulile subt inversate happy

| porcu007 a răspuns:

Are gust de smoala si grapefruit... depinde cat de des se spalawinking