| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi, ce nu vă place la o fată?
P.S.: Nu mă supără răspunsurile detaliate.

28 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu-mi plac fitele,gelozia extrema,cerinte aiurea,nevoia de a avea freza plina de gel si cu tot felul de "constructii" facute din par,corpul lipsit de forme,gandirea aiurita,machiajul pera mult,prefer cat mai natural(daca vrei iti arat si exemplu),picioarele la fel de inguste la coapsa ca la genunchi,bronzul pana la maroniu,talia prea ingusta, corpul pe care oriunde ai pune mana simti doar oase gen :ale bazinului, coaste, omoplati, incheietura palmei.Nu-mi place nici obsesia ca se crede tot timpul grasa.Nu-mi place cand nue la fel de lata intre umeri cat in bazin.
De placut imi plac cele naturale,sincere,versate,care nu plang dupa fiecare,care vara nu se sfieste sa umble mai lejer, cele evident cu forme, machiate natural, talie lata, 5-10 kg in plus nu ma supara, etc

| b34TdoWnLiV3 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Stii mane...cu totii vrem fete cuminti, dar de fapt suntem lesinati dupa curve!

| Corinnààà a răspuns (pentru b34TdoWnLiV3):

În sfârşit unu sincer laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru b34TdoWnLiV3):

N-am zis ca vreau cuminti. Poate odata, dupa mai multe, sau dupa o anumita varsta, dar altfel n-as putea sta cu una complet cuminte.Imi trebuie nebunatica, sa spuna lucrurilor pe nume, un pic perversa chiar si in public, naturala in sensul de fara farduri etc.Dar totusi nici chiar curve.Se pierde absolut tot farmecul si are prea multi la activi.N-am zis ca ma deranjeaza sa fie si altii inainte, e ceva absolut normal cum si la mine au fost si o sa mai fie altele, dar nu peste 5.Destul de sincer pentru tine Corina?tongue

| Corinnààà a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Sa zicem.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Corinnààà):

Ma bucur tongue

| AndyDeiu a răspuns:

straight face depinde de fata...de obicei fetele care pun intrebari aiurea, dar nici sa para cea mai desteapta..Sau dac vrea sa fie desteapta sa fie in mod mai discret hi hi happy Si silueta conteaza foarte mult.O fata care se intretine atunci da mere.Una care luna asta se ingrasa dupa aia iar slabeste dupa aia iar asa..Nu prea mere.

| Corinnààà a răspuns (pentru AndyDeiu):

De ce neapărat să fie deşteaptă în mod discret?

| AndyDeiu a răspuns (pentru Corinnààà):

Pai depinde ce intelegi desteapta in mod discret happy Sa faca o chestie care abia dupa ce e gata sa-ti dai seama ca a fost cu cateva minute mai despteapta decat tine..Si atunci va ramane impresii bune acolo happyCel putin eu ma mir cateodata cand cineva ia o decizie si in sinea mea nu o vad bine dar dupa aia cand imi spune de fapt dc vroia sa si nu alcumva imi dau seama ca a fost mai desteapta decat mine.

| Corinnààà a răspuns (pentru AndyDeiu):

Deci la asta te-ai referit.

| OOOLEOOO a răspuns:

Cuvintele gen "Eu sa fac dragoste? ce`s eu curva?''

Si peste cativa ani s-o veiz la colturi.

| Neinteresantul a răspuns:

Prostia, indiferenta, figurile si neseriozitatea.

| zbye a răspuns:

Prostia, incultura, fitele, gelozia, nesimtirea si incapatanarea...

| Azµre a răspuns:

Prostia, Încăpățânarea, Nerăbdarea, Contrazisul!

| Rock10 a răspuns:

Incultura, problemele de igiena, proasta educatie, aroganta si prostia, machiajul excesiv sau de prost gust (1kg de fond de ten si 2litri de luciu strident ). Celelate cred ca se leaga de ce am zis mai sus.

| Fast92 a răspuns:

Fitele, incultura. sunt unele fete bolnave de narcisism, ele se considera cele mai frumoase, cele mai dive.

| JackWolfskin a răspuns:

Thumbs down 4 - figurile de pitipoanca, felul cum mananca, vocabularul, politetea, aroganta, gelozia, neseriozitatea, incultura, fudulia, kilogramele in plus, rujul in exces, pozele provocatoare de pe facebook, FUMATUL SI DROGURILE.Cel mai mult la o fata apreciez ochii negrii/ caprui si discretia. Cred ca am facut lista intreaga... FUNDA VA ROG!

| Corinnààà a răspuns (pentru JackWolfskin):

Hai lasa cersitul big grin

| MarinelTimidul a răspuns (pentru JackWolfskin):

Politetea? felul cum mananca? gelozia?
deci tu ai voie sa o inseli cat vrei ca ea nu are dreptul sa fie geloasa sau cum?laughing

| ihategipsy a răspuns:

Bunul simt fara texte de pitipoanca sau mare diva si sa fie placuta la vedere sa fie mai bine slaba decat grasa si daca nu arata asa bine la corp sa fie frumoasa desi este frumoasa si arata bine dar caracterul este gen cocalara sau cele mentionate mai sus mai bine deloc

| 10n a răspuns:

Aroganta,prostia,gelozia.
Dar tupeul imi place la o fata!

| Codyx a răspuns:

Sa nu fie curva

| Dia213 a răspuns:

Stiti totusi daca voi v-ati da interesul sa cunoasteti mai bine o fata ati vedea ca nu e ea asa de rea

| Corinnààà a răspuns (pentru Dia213):

Deci,dupa tine nu exista cocote?

| LoveU2 a răspuns:

Hehe happy niciun baiat serios aici time for me again happy ce imi place mie la o fata... hmm ochi caprui happy sa fie calma. sa imi placa mie chiar daca la nimeni nu ii place de ea daca imi place mie e perfect happy lasa baietii sa te placa pentru cum esti tu. nu te intereseze pe tine ce le place la baieti poate ca te vei speria sau nu stiu dar... vei gasi odata that special boy nu te ingrijora happy

| Stein a răspuns (pentru LoveU2):

Ea a vrut sa ii spunem ce nu ne place la o fata si tu vi si spui ce iti place tie...si termina si cu engleza + romana ca e penibil

| Corinnààà a răspuns (pentru LoveU2):

Nu-mi fac eu griji ca nu ma plac baietii laughing. P.S.: Vorbeste si tu ROMANESTE.