| IoanaXxxxx a întrebat:

Baieti, ce parere ati avea despre o fata exact asa : Vesela, rade mereu, foarte glumeata, care ii place sa va imbratiseze, se supara greu si iarta foooarte repede chiar si de la un simplu "scuze", romantica si un mare defect: critica persoane necunoscute.
Cam atat stiu despre mine, dar, totusi, ce parere ati avea?

12 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Taci ca ma indragostesc... Ai toate calitatile pe care si le poate dori un baiat de la o fata (mai sunt si excepti da s trecem peste asta). Toate calitatile iti pot ascunde defectul daca incepi sa iti arati calitatile intai apoi defectul.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

O fata foarte rara... criteca persoane este tolerabila uneori dar in general perfecta. Poate te poti corecta cu critica sau nu spune nimanui si esti perfectabig grin

| ConnstanntiN a răspuns:

Cati ani ziceai ca ai?

| Angelsergiuboy a răspuns:

1 intrebare

decat e defecat sa critici persoane necunoscute?

eu ma amuz extraordinar de mult la asa ceva

nu exista persoana care sa nu critice persoane necunoscute

trece 1 grup pe langa tine dupa 5 metri fac pariu ca isi gasesc ceva ce sa zica despre tine asa e orice persoana

critica dar asta spre amuzament majoritatea

deci

nu e defect

poate fi luat si ca o CALITATE deoarece in loc de critica persoane necunoscute poate fi spus amuzanta, glumeata, etc.

multe calitati si doar 1 singur "defect" iti cam place te tine... ai fi prea perfecta daca nu ai mai avea niciun defect dar poti avea mai multe care nu le observi tu sau care nu vrei sa le observi

deci stai linistita nai doar 1 defect

si daca nai avea defecte nai fi OM

| Alexandru0007 a răspuns:

Ne cam deruteaza fata asta.s-ar putea sa ne placa de ea si ea sa fie doar amabila sau good friends. putina detasare nu ar strica.si cum poti sa critici pe cineva daca nu il/o cunosti?

| sylviu_8964 a răspuns:

Dupa pareera me e putin cam usoara scuze daca erai u cea din descriere dar la uni baieti exact asa vor sa fie o fata

| Salut123 a răspuns:

Esti fata pe care orice baiat si.ar dorio :d:d:d

| Alin_4678 a răspuns:

Parerea mea e ca esti chiar o fata calumea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat să adaugi disperată după atenție.

OH NU! CRITICĂ! :O

| Casica a răspuns:

Pai.poate ca asa crezi tu ca esti, dar alti pot avea alte pareri, eu zic sa iti intrebi prietena cea mai buna cum te`ar descrie

| Petrut_Balcu_1991 a răspuns:

Imi lasi si mie id tau?big grin

| anonimTPU007 a răspuns:

Esti ceva de genul fata perfectalaughing...dar naspa critica