| Andreibarbu345 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca-mi place de ea? Nu stiu daca si ea ma place numai ca o enervez mereu si se supara, dar ma iarta repede sfaturi plz. Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzo si tachineazo usor fetelor le place asta, si eu am avut o fata de care imi placea si am observat ca e nervosa pe mine dar am ales sa o las asa, lucrurile numai se inrautateau.
e bine sa fie si nervoasa pe tine decat sa nu simta nimic, unele fete chiar daca nu ai crede sunt nervoase pentru ca ele cred ca nu Le dai Destule sanse, ca nu le bagi in seama destul dar ele de Abia asteapta sa le bagi in seama si sa vorbesti cu ele nu sunt nervoase din alte motive.

| TrueRO a răspuns:

SI eu sunt in aceeasi chestie, arata-i ca iti pasa de ea, daca nu poti sa ii spui direct.si incearca sa nu o mai enervezi, fi mai bland cu ea.Nu a fost cine stie ce sfat.dar am avut dorinta de a te ajuta intr-un fel.

| Crista456 a răspuns:

Buna!
Ai putea pentru inceptut sa nu o mai enervezi, eu spun sa iei putin initiativa si sa ii spui direct ca o placi, daca te iarta nu cred ca ii esti indiferent si sunt sanse mari ca sentimentul sa fie reciproc, ai nevoie doar de putin curaj.
Bafta! happy