| Ione99 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti, 'sexul dupa casatorie'?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O mentalitate din trecut nimic mai mult.

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

O greseala...

| TheRomanticGuy a răspuns:

Cuvintele nu pot descrie indeajuns de precis sentimentul.

| Cristiann25 a răspuns:

O aiureala totala.Asta era pe vremuri nu acum! Daca baiatului nu i se pare fata "buna" la pat sau invers atunci ce fac trebuie sa divorteze? Asa pot vedea inainte de casatorie pentru sexul conteaza mult intr-o relatie(aici ma refer strict la casatorie) pentru ca nu te casatoresti pentru 1 an ci pentru toata viata!

| oOoBrBoOo a răspuns:

Sexul e bun si ininte si dupa casatorie.

| Thextruexme a răspuns:

Sunt fata, dar Az? re cred ca are raspunsu corect.

| Scarpinici a răspuns:

E mult mai romantic.

| jaqchirac a răspuns:

Lasa-ma sa-ti raspund la intrebare cu o alta intrebare: De ce sa te abtii de la sex, daca tu si cu partenerul tau vreti s-o faceti? Nu vad logica: de ce sa nu faci un lucru pe care vrei sa-l faci si chiar poti sa-l faci? Asta nu este decat o mentalitate idioata