| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti vreau si eu sa va intreb...,, ce parere aveti de sexul inainte de casatorie?"

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sincera sa fiu, eu am o parere proasta.Ca si fata poti crede ca de fapt te foloseste ca sa-si satisfaca ei nevoile. Dar dupa te trezesti ca nu mai te suna, te evita, si asa ti-ai dat tot ce aveai mai important.
Eu una, nu sunt de acord... dar daca altii il fac, sa le fie de binehappy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu se merita sa cumperi produsul daca nu l-ai testat dejawinking

| doinitza12 a răspuns:

E normal.in ziua de azi asta pare a fi doar un mit.nu mai este timpul cela cind nu faceau sex pina la casatorei.

| CybeRAthlete a răspuns:

@ onutzu : adevarate iti sunt vorbele
@ doinita : nu se mai respecta asa ceva nici in tarile in care poti fi condamnat la moarte pentru asta, dapai la noi?! ce parere pot sa am, absolut normala. te trece, te iubesti, fa'o... nu e de condamnat.
bafta

| juveldelaciorani a răspuns:

E super misto dar cine are de suferit? femeia sau barbatul? eu nu sunt de acord pentru ca noi barbati avem un anumit scop dupa care nu le mai cunoastem si le spunem ca ne pare rau! bafta doinitza777