| Miha1308 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul dupa casatorie? credeti ca este ceva demodat? care dintre voi ati face asta?

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Eu am facut asta...am fost virgina pana dupa casatorie. Te simti mult mai in largu tau cand iti incepi viata sexuala dupa casatorie deoarece nu ai nici o grija de ''mi-a intarziat ciclu'';; s-a spart prezervativul'' ''unde o facem'' etc si stii ca e sotul tau, cel care va fi cu tine pentru tot restul vietii (cel putin cu gandul asta pornim intr-o casatorie)

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu educația și convingerile sale.
Nu este nimic demodat dacă cei doi așa convin!
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

E perimat, dar e frumos, mai ales pentru persoanele sensibile si pure, religioase. Dar, ce te faci daca nu exista compatibilitate sexuala?

| elasexygagica a răspuns:

Ce te faci daca in noaptea nuntii afli ca sotul tau e impotent sau nu va potriviti in pat? dao dracu de treaba suntem secolul 21 ce Dumnezeu, iar tio spalat creierul bunica cu porcarii gen "sa fii pura pentru sotul tau" nu sunt de acord ca sexul dupa, in viata asta trebuie sa cunosti in pat mai multi barbati nu numai unu singur, altfel de unde experienta? viata e prea frumoasa ca sa te rezumi la un singur partener

| Mousie a răspuns:

Eu nu sunt de acord. De ce? Pt ca am dat peste un baiat foarte de treaba, cariera, familie buna, bun simt, tot ce vrei, DAR care nu putea mai mult de 3 minute si am ajuns sa fiu frustrata sexual cat timp am fost cu el. Am crezut ca mor si imi vene sa ma duc sa il insel cu vreunu, chiar daca nu imi sta asa in caracter. De atunci cred eu ca sexul este important intr- relatie, ca nu ti-as dori ca tu sa ai chef sa faci dragoste jumate de ora si el sa poate performa doar 3 minute. Deci mai bine incearca inainte sa faci asta. Casatoria e pe viata si eu cred ca trebuie sa iti cunosti partenerul din toate punctele de vedere.

| Shery a răspuns:

Tu in intrebare nu ai spus: virgina pana in noaptea nuntii, sau sexul NUMAI dupa casatorie. Asa ca eu iti raspund la intrebare: anormal e sa NU o faci dupa casatorie. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| raine a răspuns:

Cu sotul? asta chiar e demodat...

| DaNtE a răspuns:

Nu este deloc demodat, deopotriva este chiar romantic si recomandat pentru cineva care este mai timid/timida.

| Stefania . a răspuns:

E o chestie foarte tare chiar ...problema este ca acum nu prea mai gasesti baieti care sa astepte pana la casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ti para rau ca nu ai experimentat mai mult si mai e ceva crezi ca alesu inimii tale aceleasi ganduri ca si tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul dupa casatorie se intampla, majoritatea oamenilor o fac dupa ce se casatoresc si inaintehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa astepti, probabil nici nu o sa te casatoresti niciodata si atunci risti sa ramai fata batrana, eu zic sa ii dai bice, experienta conteaza crede'ma si merita e ceva misto si nu are rost sa te abti, sunt numai +'urii gandeste'te, in loc sa te bucuri de viata risti sa te casatoresti cu un pampalu care nu e instare sa te faca sa te simti bine, sunt cazuri in care femei nu au orgasm niciodata, repet niciodata din cauza asta, si in plus nici tu nu ai avea experienta ai sta pe spate ca o placinta si dupa aia o sa plangi cand o sa afli ca te inseala in stanga si in dreapta

| SM_9305 a răspuns:

Nui demodat deloc eu cred ca e o virtute asta si e de laudat ( baga fubda)

| Alina_6653 a răspuns:

Nu este ceva demodat, persoanele care fac asta ar trebui sa fie mandre de ele