| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Baieti,ce va place cel mai mult la o fata?(sa fie zapacita,cuminte, sexy, )Si pentru voi e mai important a fie "buna" sau sa aiba un aspect mai frumos al fetei?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuminte,sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe un aspect frumos al fetei si sa fie buna si sexy happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Spacita si cuminte

| MicSiRau a răspuns:

Gusturile nu se discuta, poti fi oricum, oricand, dar cel mai bine fii u insati, uni oameni detesta persoanele care vor sa para ceea ce nu sunt. happy

| UnOar3care a răspuns:

Sa fie amuzanta, sexy, cuminte, si sa aiba simtul umoruluihappy.

| suntsincer a răspuns:

Aspectul fizic nu conteaza!