| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cum va place o fata,, buna,, sau cuminte?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place munca care o face pe femeie 2 in 1 fara sa duc lipsa de asa ceva.

| MioaraParalescu a răspuns:

Buna si cuminte.

| Ioana2518 a răspuns:

O faata cred ca trebuie sa aiba putin din fiecare.

| zuzu a răspuns:

Buna si cuminte. Really!? Ce intelegi tu prin buna?

| ReiVaN a răspuns:

Degeaba e cuminte daca e urata.
si degeaba e buna daca se culca cu 80% din prietenii tai.
Daaaaar, din fericire nu trebuie sa alegi, pentru ca exista si bune si cuminti, mai putine, sau cu o mai mare inclinatie intr-o parte, dar exista.

| Azµre a răspuns:

Dacă e cuminte e și bună tongue

| Dariusuu a răspuns:

O fata cuminte, asezata la locul ei si putin timida.

O seara placuta.

| TheStory a răspuns:

Sunt fete frumoase si cuminti.

| Jakoban a răspuns:

De doula ori BUNA de doula ori CUMINTE.

| benga94 a răspuns:

Ambele sunt la fel de importante cred eu pentru oricare baiat, nu cred ca ar vrea una cuminte care sa nu fie cit de cit draguta!

Răspuns utilizator avertizat
| Psychothic a răspuns:

Cate un pic din fiecare.

| Razvann97 a răspuns:

Ei bine n-ar fi rau sa le aiba pe amandoua laughing. Dar nu poti avea pe cineva care intrece masurile obezitatii cu toate ca e cea mai cuminte fata din lume. Parerea mea, asa ca trebuie sa arate macar modest.

| Alex8595 a răspuns:

Eu as prefera fata mai mult cuminte sincera si sa iubeasca ♥

Răspuns utilizator avertizat
| AngelOfMoon a răspuns:

Cred ca la orice baiat i-ar place,, buna"dar mie mi-ar placea sa fie si putin cuminte.

| andreibg a răspuns:

"buna"