| ReZiSTorr a întrebat:

Baieti cum ati reactiona daca prietena/iubita cu care vorbiti ar vorbi si cu alti baieti si nu e deschisa cand aduceti in vorba despre asta? Mereu imi spune ca sunt gelos iar ea da mesaje altora de fata cu mine.Ce ati face?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este vremea sa discutati si sa cadeti de acord ce aveti voie sa faceti atat unul cat si altul, ca gelozia asta distruge vietile amandorura.

| Crackman a răspuns:

Da, cel mai bine iti vezi de ale tale

| Danny28 a răspuns:

Te desparți de ea.

| Maraa345 a răspuns:

Inseamna ca-i fata "buna" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DepikaPadukone a răspuns:

Gelos ))))))) urmează să-ți spun spună toxic dacă o prinzi în pat cu altul.