| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, cum reacționați atunci când aflați că mama voastră a fost o actriță de filme pentru adulți înainte să-l cunoască pe tatăl vostru?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

As continua sa o iubesc exact ca pana acum și la aflarea vestii nu aș judeca-o, din contra i-aș cere sfaturi și Tips and tricks sa ajung și eu actor de filme porno

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nota 10

| KaiSmile27 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dacă s-ar afla ca acela nu e tatăl lui și ești rezultatul unui film. Aici trebuie văzută reactia?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru KaiSmile27):

Impecabil răspuns, acesta merita FUNDA

| RAY a răspuns:

Eu nu îmi judec părinți că mi au dat viață, și in biblie scrie, cei care îți necinstesc părinți să fie omorâți

| LordCristobal a răspuns:

Nu as avea o reactie negativa, pana la urma e mama mea si nu a facut ceva foarte rau.
Insa mi-ar placea sa imi spuna cat mai multe detalii despre industria filmelor porno.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Când ai aflat?

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu as reacționa în niciun fel.

| IonGheorghe1976 a răspuns:

Mi-as pune intrebari legate de originea mea si de tatal meu biologic.