| andrei11554324 a întrebat:

Băieți, cum vă simțiți atunci când faceți faci sex cu o femeie? Vă întreb deoarece am aproape 30 de ani și nu am făcut sex niciodată cu nicio femeie, nu am avut nicio relație cu nici o femeie... vreau să-mi spuneți așa, în mare, fizic vorbind cum se simte atunci când faci sex cu o femeie deoarece sunt curios. Repet: Nu mă refer la o relație de iubire, romantism, sentimente etc. ci sunt curios doar cum te simți ca bărbat atunci când întreții relații intime cu o femeie, fizic vorbind... aș dori să descrieți din experiențele voastre cam ce simte corpul vostru în acel moment, cât de plăcut este, cât de bine te simți ca bărbat când faci sex cu o femeie.

21 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Plecerea e direct proportionala cu atractia pe care o simti fata de femeia respectiva.
Da, daca o faci cu o femeie care iti place mult, experienta e sublima si nu vorbesc doar despre penetrarea in sine. De exemplu, simpla atingere, sa-i simti trupul gol lipit de al tau, sa-i simti caldura, sa-i simti sanii lipiti de pieptul tau, iti poate da fiori de placere. As putea dezvolta pe pagini intregi, dar nu scriem romane aici. Ideea e ca poate fi mai placut decat orice ai simtit vreodata.
Daca se pune insa problema sa o faci cu o femeie care nu prea iti place, s-ar putea sa-ti fie scarba si s-o saruti.winking

| RAY a răspuns:

E cam așa, se trimite sânge către penis asta da erecția de fapt, atracția este o combinație de chimicale in creier, când penetrezi vaginul se eliberează dopamina și mai multe chimicale, simți că îți bate inima mai puternic și un sentiment de fericire mare care se termina cu orgasmul

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru o simpla relatie sexuala cu o femeie, nu ai nevoie de parerile altora ci de niste bani cu care sa mergi la prostituate si vei simtii sinur, pe pilea ta, ce au simtit si altii.
Asta este foarte simplu de rezolvat, ca nu trebuie sa cauti deloc, pentru prostitutie fiind usor de gasit, pe fiecare drum de centura, al orasului unde locuiesti tu.

| andrei11554324 explică (pentru Violleta2022):

Stimată doamnă, înțeleg ce spuneți dumneavoastră însă eu locuiesc într-un sat mic și izolat iar aici unde eu locuiesc de când m-am născut majoritatea femeilor au peste 70 de ani și nu avem femei tinere care să facă sex contra-cost și plus de asta, eu sunt o fire timidă și chiar dacă aș pleca undeva într-un oraș și aș avea ocazia să fac sex cu cineva nu aș avea curaj deoarece sunt foarte pudic și dacă văd o femeie tânără dezbrăcată încep să mă intimidez foarte tare tocmai de aceea nu am reușit să-mi fac o prietenă. plus de asta, sunt și foarte sărac, trăiesc de pe o zi pe alta și decât să dau 2-3 sute de lei pentru 5-10 minute de plăcere, prefer să mă duc la birt și să beau o săptămână cu banii respectivi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru andrei11554324):

Atunci ramai credincios manii tale si stai in satul tau, preferand alcoolul in loc sa-ti facu curaj sa strangi bani ca sa te duci si tu macar odata la o curvulita.
Si te mai miri de ce nu se uita nici o fata la tine... cand tu singur spui ca nu muncesti decat sporadic si tot ce castigi ii bei.

| dullcat a răspuns:

Overrated.

| Hyperion7 a răspuns:

Decât să citești experiențe, nu mai bine ai simți pe pielea ta acest lucru?
Oricum, nu cred că o să vina lumea cu explicații aici.
Ideea este că te simți bine sau rău.Bine daca cea cu care faci sex te iubește și rău dacă nu te iubește.
Daca faci cu cineva care nu te iubește vor apărea frustrările și o să ai impresia că nu ai satisfăcut-o, că o ai prea mica și o să te simți oribil.
In schimb, daca o faci cu cineva care te iubește, poți discuta chestia asta.Mai sunt și cazuri în care te simți tot nașpa când o faci cu persoana iubita, asta in cazul in care nu ii spui ce simți și ce crezi.

| RAY a răspuns (pentru Hyperion7):

Omul vrea doar sex

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Așa e

| ywar a răspuns:

Si ce te impiedica sa faci asta? Platesti putin mai mult pentru una spalata si ii dai pana-i rupi vaginul! Care-i problema? Senzatii? Unde? Intr-o situatie de sex cu una care-ti ofera doar asta?

| dullcat a răspuns (pentru ywar):

Sa-i dai pana rupi vaginul? Esti tare finut.Vezi ca femeile nu sunt animale.Cei ca tine merita si ei penisul rupt.

| ywar a răspuns (pentru dullcat):

Tuuu..nuti face probleme. La a mea cand ma inbat i-i bag si patru degete si urla de placere ca nebuna. i-i si zic: nu mai urla ca ne aude vecinii. Asa ca asta nu e cu probleme. Eu comand si ea executa.

| CleanHeart a răspuns:

Dezvolta-te personal, invata sa cuceresti, pune-te in valoare buna si cu siguranta o sa ai o iubita si gasesti la ea adevaratul raspuns

| Robert2526 a răspuns:

De ce nu faci sex ca sa vezi cum e?

| Darky000 a răspuns:

Stai linistit sef, ca nici noi nu stim rolling on the floor))

| KingOoO a răspuns:

Cei care au facut spun ca sunt ca in al-9 lea cer si ca nu se compara cu laba noastra cea de toate zilele.

Răspuns utilizator avertizat
| KaiSmile27 a răspuns:

Se simte minunat. Tremuri de placere, iar după sex este relaxare

| KaiSmile27 a răspuns:

Tu nu te masturbezi? E de 10 ori mai mișto plăcerea și orgasmul. Dacă faci și cu cine trebuie e wow