| Stellian a întrebat:

Femei, ce simțiți când faceți sex cu un penis mare sau foarte mare? Cum descrieți voi senzațiile ce le simțiți în corpul vostru în acel moment?

16 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Vad ca niciuna nu raspunde.winking
Hai sa ma risc euwinking
Pai senzatii TARI boss laughing orgasme intense, placere mare, la valoarewinking
Cam asta.
Dar eu am 1 an de cand nu mai fac sex ci doar ma masturbez, deci eu vorbesc strict din amintiri laughing

| Bogdann1107 a răspuns (pentru alina2k18):

Suparator!

| Stellian explică (pentru alina2k18):

Wow, uite o fată sinceră. Dar cum e posibil ca o fată așa îndrăzneață să ducă lipsă de penis, chiar sunt curios? happy

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru Stellian):

E o alegere personala.
Nu e vorba de lipsa din alte motive.

| alina2k18 a răspuns (pentru Bogdann1107):

Ce e suparator?

| mgtow a răspuns (pentru alina2k18):

Inseamna ca eu sant bun pentru tine laughing unele se plangeau de marimea mea ca le doare si isi misca curu ala de parca le era frica cand intra inauntru laughing

| andrey69 a răspuns (pentru alina2k18):

Va fi trist pentru cel care va avea loc in viata ta, nu va avea parte de un sex normal, ti se va duce acea senzatie de excitare daca o ti asa.dar e problema ta, faci ce vrei

| alina2k18 a răspuns (pentru mgtow):

Ma fac ca te credwinking

| mgtow a răspuns (pentru alina2k18):

Pot sa o arat pe messenger sau wasap laughing 20 cm e destul de bine zic eu

| alina2k18 a răspuns (pentru andrey69):

Ii voi comunica de la inceput care sunt placerile melewinking
Totusi nu inteleg de ce nu sunt si alte fete active pe aiciwinking, cam ciudat, ca altfel vad ca se plang mai toate pe aici ca sunt gestante, pardon insarcinate big grin

| andrey69 a răspuns (pentru alina2k18):

Cum consideri
winking

| alina2k18 a răspuns (pentru mgtow):

AI masuraT cu tot cu mana boss?winking

| mgtow a răspuns (pentru alina2k18):

Nu stiu ce e aia mana la penis, exista metru pentru asa ceva, sigur o ai stramta si perfecta... mai bine terminam fanteziile altfel vom fi penalizati

| alina2k18 a răspuns (pentru mgtow):

Pai nu erau fantezii, a pus baiatu o intrebare, noi raspundem, ca vad ca cinstitele de pe aici nu prea se bagawinking nu stiu ele ce aia lupawinking

| Bogdann1107 a răspuns (pentru alina2k18):

Natural e mai bine!