| Alinamiinima a întrebat:

Fetelor, vă rog să răspundeți pas cu pas și detaliat la următoarea întrebare: Cum se manifestă la voi, femeile, senzația din timpul actului sexual fizic/anatomic vorbind? Mai exact, ce anume simte corpul vostru atunci când faceți sex... începând de la prima penetrare vaginală și până la sfârșitul actului sexual? Ce senzație aveți când un penis intră în vaginul vostru: durere, plăcere, o stare de plenitudine în interior, vibrații în corp, durere combinată cu plăcere, ori toate acestea la un loc? Aștept răspunsurile voastre happy

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Degeaba pui intrebari din astea ca o sa fie numai raspunsuri de la barbati misogini ca na, barbatu' stie mai bine ca femeia.

| alina2k18 a răspuns (pentru Michaeel):

laughing Vad ca la intrebarea asta s-au abtinut femeile cu M in buletin laughing deja o dadeau pe fata ca sunt bulanei daca ne ziceau ce simt cand le intra penisul in vaginul de la... spate gen laughing

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Iti voi explica cum sta treaba la mine.Eu inainte de actul sexual am nevoie de preludiu, cand o fac asa direct fara preludiu ma excit mai greu, mai tarziu. Dupa ce m-am incins si incepem actul sexual, abordez pozitia care ma face sa ma simt mai bine, si anume pozitia misionarului.Eu cu sotul meu prestam mai multe pozitii dar eu ma excit numai din pozitia misionarului.Cand imi intra penisul in vagin,prima data simt plenitudinea in interior chiar daca am avut parte de preludiu,dupa aceea in timp ce o facem ma simt din ce in ce mai bine, iar in momentul final cand am parte de orgasm(desigur asta este partea mea favorita)nu stiu daca pot exprima clar in cuvinte cum ma simt, am parte in orice caz de vibratii, de un fior pe care nu il pot controla, de o placere maxima.Asa sta treaba in cazul meu.Multa sanatate!