| andradapop212 a întrebat:

Baieti! daca aflati ca o fata va place si sunteti timizi, va bagati in seama cu ea?! sau cum faceti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca o placem da

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupunand ca esti si frumusica precum ti-e modul de adresare asa mai franc/mai direct, s-ar putea trage concluzia ca ai si o anumita doza de tupeu si nu te caracterizeaza timiditatea, nici n-ar trebui sa-i bagi in seama pe respectivii, deoarece cei care nu indraznesc sa abordeze direct o fata pot fi caracterizati ca fiind niste baietasi imaturi. S-ar putea sa constati ca facandu-ti "de lucru" cu ei ar fi doar o pierdere de timp garantata, dar mai ales inutila.

| LoveSleep a răspuns:

Ne băgăm.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si iesim, dupa ne bagam iar laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Tot din 2 în 2 secunde laughing

| Kenya a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa imcerci dac ao placi! rolling on the floor

| Kenya a răspuns:

Scuze nu m-am uitat la nume si scuze pentru greselile de scriere rolling on the floor