| celmaitarenume a întrebat:

Baieti, e mai frumos sexul anal decat cel normal?
Nu am incercat niciodata, am un penis mai mic si imi e frica ca nu intra sau ca nu il simte. Ce pareri aveti?

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mno, depinde de fiecare. Fiind legat de anal clar simte, simți când iese un krahatt mic darămite o pwlaa, chiar și asa microscopica, dar trebuie sa fiți amândoi into.
Multora le place, dar multora nu. Unii îl prefera chiar în locul sexului normal. Nu pot vedea de ce totuși, pot spune ca au gusturi de rahattt *hihi*
În concluzie, dacă vă încântă pe amândoi, go for it

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul anal frumos? Pentru cine?
Ca-i cel mai scarbos, dezgusator si in plus, te lasa pe veci cu o gaura in fund si te forteaza sa porti dop, ca sa nu pierzi fecale.

| Plato a răspuns:

Dpmdv, sexul anal e dizgratios. Nu are cum sa fie mai frumos, nefiind facut (si) pentru asta.

Nu il simte? Imi vine greu sa cred. Avand in vedere ca vaginul are ~10cm, tot ce are atat sau mai mult cu siguranta se va simti.

Eu personal nu vad nimic atractiv la anal, mi se pare nepotrivit.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Pur simplu pentru ca e diferit uni vor sa incerce

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sa incerce ce vor, eu am pus peste tot "dpmdv" sau "eu personal", deci vorbeam strict despre opinia mea.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Desigur ca da

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

De ce nu ii recomanzi sa caute pe unul care sa ii arate cum se simte analul?

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

No lasa-l ca n-o zis cu rea intentie. happy

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

De ce? Câștiga și el experienta laughing

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Mi s-a parut ca simt putina atitudine defensiva in ce ai zis mai sus. Te-a deranjat putin ca vorbeste de anal, consideri ca nu deserveste si femeile. laughing
Asa-i? Doar ca eu nu cred ca a fost badaran, adica a zis-o asa, neutru.

Poate sa faca o colonoscopie daca vrea neaparat sa experimenteze senzatia. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ma, poate ca una care o face cu 2 (sau dacă e... 'norocoasa' cu 3) în același timp ar simți ceva plăcut. Dar solo, numai cu iubitul/soțul, mi se pare oarecum scârbos. Poate protejat e mai acceptabil.
Asta e ca restul cu "mie îmi place oral, celuilalt nu; mie îmi place poziția X, altuia nu".

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Si mie mi se pare la fel. In plus, la un moment dat anusul nu-si va mai reveni complet la starea initiala, deci doamne fereste sa nu fie distinsa doamna in preajma unei toalete.
Cu 2 sau 3 e mult mai dizgratios chiar. Gandeste-te ca ar mai schimba rolurile si asta ar insemna ca... cred ca-ti dai seama. laughing Chestii care ajung unde nu trebuie dupa ce au fost unde nu trebuia.

Dar eu nu vreau sa condamn fetisurile nimanui. Cat timp e toata lumea ok cu chestia, go for it.
Bine, nu sunt de acord si condamn chestiile precum threesome, 4way, gangbang, swing etc. Cat timp e doar cu partenerul de viata, e ok orice vor amandoi.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Vreau sa dorm, nu sa am coșmaruri. "Chestii de unde nu trebuie bagate unde nu trebuie"... ma duc sa ma purific.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Tu ai inceput cu imaginile sugestive. laughing

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Nimic nu este placut daca nu-ti doresti. placerea vine din dorinta in consecinta daca iti doresti cu siguranta iti va placea... crezi ca femeilor le place asa numitul sex gangzbang x5 x6? iti pot spune ca dupa 5 ore de sex x5 baieti o femeie este epuizata, o dor sanii muschii etc. crezi ca ei i-a placut toti acei barbati? sau i-a placut ca este penetrata de doua jucarii in acelasi timp? nu prea cred.i-a placut faptul ca s-a simtit dorita de x5. intelegi tu, placerea vine din dorinta... faptul ca iti doresti ceva si il primesti e ca si o validare, fix ce se cauta, validare din partea oamenilor.