| CosCosminCosminStefan a întrebat:

Se simte diferit sexul anal fata de cel normal, intrebare valabilă și pentru băieți și pentru fete

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da.

| DonGiani a răspuns:

Încearcă și vei simți

| 2EXA a răspuns:

Desigur.Sunt fata.Sexul vaginal e placut, iti ofera placere ptc exista acesti stimuli de excitabilitate, daca mersi exprim bine.
Insa anal e ft dureros, nu e placut deloc, pot numara pe degetele de la o mana de cate ori am incercat anal insa niciodata nu am reusit sa ma bucur de el, ba chiar am si plans de durere, oricat de mult si.ar fi dorit partenerul.

| EroulDePeTPU2002 a răspuns:

Un penis in anus.