| AdrianaIon a întrebat:

care este diferenta intre sexul anal si normal, si nu ma refer la faptul ca unu este in vagin si unul in anus, adica ce se simte intr-una si nu in alta? si la fete si la baieti

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatiile resimtite de baiat/barbat practic sunt aceleasi/identice diferenta apare in cazul femeii si se manifesta prin senzatia resimtita care se deosebeste in maremasura. Sexul anal de obicei devine o experienta destul de dureroasa uneori chiar traumatizanta in comparatie cu placerea si satisfactia resimtita in momentul producerii orgasmului. Barbatul va ejacula mereu si va fi intotdeauna satisfacut in comparatie cu femeia care poate ajunge la orgasm doar prin sex vaginal. Aviz amataorilor.

| AdrianaIon explică (pentru corbulalbrosu):

Deci femeii nu ii place analul?

| JustStitch a răspuns (pentru AdrianaIon):

Durerea este ma mare prin sexul anal

| mihai69 a răspuns (pentru AdrianaIon):

Dacă știi s-o pregătești, și dacă știi ce și cum se face e posibil să învețe să-i placă. Și deși unora li se pare ciudat, poate ajunge la orgasm și numai prin sex anal. Dar sunt foarte puține femeile care reușesc asta. Cele mai multe, din cauza partenerului nepriceput (în special), rămân cu părerea că sexul anal nu e OK.