| SexyAnon a întrebat:

Băieti, fata perfectă pentru voi cum ar trebui să fie sau să se comporte?

Răspuns Câştigător
| norisbv a răspuns:

Eu cred ca nu exista fata perfecat pentru toti...fiecare se indragosteste de o fata si ii se pare fata perfecta(normal)nu toti au aceleasi preferinte.si despre comportament cred ca ar trebui sa fie ea insasi...sa fie naturala. sper ca primesc fundita big grin?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Ca drq

| Anonim3007 a răspuns:

Frumaosa, inteligenta, sa stie sa vorbeaasca romana sa pot intelege ce zic nu o analfabeta, ochi verzi/ albastri, par saten,:X fata perfecta succes

| ForeverWarrior a răspuns:

Ar trebui sa se comporte normal sa fie asa cum e ea

| intelectualul a răspuns:

Sa vorbeasca murdar, mai ales in timpulwinking