| annytAng3l a întrebat:

Hey, baieti...cum ar trebui sa fie pentru voi iubita\sotia perfecta si cum ar trebui sa se comporte? big grin

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Frumoasa atat cat simt eu ca este necesar, isteata, plina de viata tot timpul si cu capul plecat cand avem de vorbit serios sau sa ne certam, sa aiba un zambet de sa ma dea pe spate ori de cate ori ma trezesc langa ea, sa-mi spuna te iubesc de 10 ori pe zi in asa fel incat sa ma faca sa o sarut cate 10 minute dupa aceea, sa fie curata si nu o nespalata, sa fie sincera pentru ca daca nu e, nu ne va merge bine niciodata si aici includ si respect pentru ca reciprocul este cheia, sa iubeasca copii si sa nu regrete niciodata ca m-a ales pe mine. Sa nu renunte niciodata la inima mea, sa tremure intr-un mod inegalabil atunci cand este geloasa si sa mi-o spuna pe un ton atat de dulce incat urmatoarea mea fraza sa fie: vrei sa fii sotia mea?

Ma opresc aici ca daca continui, iti scriu 10 pagini de Word. In concluzie sa fiu TOT-ul ei unitar... happy

| annytAng3l explică (pentru Liviucu):

Hmm....imi place ultimul paragrafwinking

| Liviucu a răspuns (pentru annytAng3l):

Ma bucur, si multumesc pentru fundita.

| annytAng3l explică (pentru Liviucu):

Cu placere happy

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Putin din fiecare. Dar sa nu fie mincinoasa si sa aiba bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi să fie în primul rând foarte frumoasă...
Și să fie foarte harnică prin casă, și să știe să gătească super-bine. Să nu se supere când vin cu băieții să ne uităm la vreun meci, sau să jucăm poker. Și desigur să fie pe fază și să fie o gazdă bună-primitoare, înțelegi tu. În rest, ce-ar mai fi? Da. Să se înțeleagă bine cu mama mea, și să o asculte când vrea s-o învețe ceva., chestii legate de casă, adică.
Și să nu mă întrebe de unde vin, și unde plec, și altele, deci să nu-mi comenteze prea mult.
Și deci asta înseamnă pentru mine o soție adevărată.
Da.Acum nu știu când am să mă căsătoresc, dar a început să-mi placă de una din asistentele de pe aici.Chiar dacă uneori cam țipă la mine. O înțeleg - suntem și prea mulți. O mai aud uneori cum se plânge că trebuie să facă suplimentare, din lipsă de personal...

| annytAng3l explică (pentru anonim_4396):

Hmmm... 80% sunt de acord cu tine.(ma regasescwinking ). mai putin de la partea "sa nu-mi comenteze" in jos... tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru annytAng3l):

Nu prea înțeleg - la mine ai fost de acord cu 80%, iar la el ți-a plăcut ultima parte...
Păi atunci de ce i-ai dat lui funda? E corect?
Mda.Acum nu știu dacă să mă supăr, sau să mă ambiționez și să îți dau un alt răspuns. Tu ce zici? Vrei să îți răspund din nou?
Oricum, ca idee, de la mine trebuia să îți placă doar prima parte...
Deci doar 1%.

| annytAng3l explică (pentru anonim_4396):

hee hee nu trebuie sa te superi....am fost de acord cu tine 80% pentru ca in acea parte ma regaseam si eu, insa raspunsul lui a fost mai relevant. si chiar daca ai incerca sa mai raspunzi odata... n-a fost din primawinking