| Just4Joker75 a întrebat:

Baieti i-ati face sex oral unei fete? vreau pareri sincere si nu ma refer la prostituate.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ne iubim desigur ca da, dar prin asta multe bts se iau sa stii

| Just4Joker75 explică (pentru RAY):

Ce inseamna bts?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Just4Joker75):

Boala cu transmitere sexuala

| corbulalbrosu a răspuns:

Oricand si in orice situatie, bineinteles unei fete care prezinta garantie ca este curata si "nevinovata".

| LoveSleep a răspuns:

Da.
Are mai multe "beneficii", nu e o pierdere de timp, stai calm.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,normal! Atata timp cat am o relatie de o anumita natura cu respectiva fata, chiar nu vad care e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt cu o fata intr-o relatie de ceva timp si stiu ca e igiena persoanala e corespunzatoare, da.

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi cum ştii că e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privind stelele de pe cer, tu cum crezi ca pot afla?

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt dornică şi curioasă să împărtăşeşti şi cu mine, dacă binevoieşti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ma iei de prost si ma enerveaza nesimtiti de genul.

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, nu vrei.

| Burlacu006 a răspuns:

Da a-si face.

| Nutu_Ady_1997 a răspuns:

Niciodata nu o sa ajung sa dau limbii!