| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce fac daca nu mai sunt virgină si soacra vrea sa jucăm cămașa? Menționez ca baiatul ei nu este primul.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Unde se mai practica obiceiuri din evul mediu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Soacra ta este de etnie romă? Ca doar la tigani se joacă cămasa pentru a i dovedii fetei virginitatea, daca soacra ta vrea asta atunci te tai la un deget si pui putin sange pe camasa si aia e ce trebuie ea sa stie ca tu numai esti virgina? Dar baiatul ei stie ca tu numai esti virgină? Ar trebuii sa i spui ca sa nu faca scandal, sau mai rau te bate, ce varsta ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da acu 3 zile nu mai facusei sex. azi esti la al doilea?

| Violleta2022 a răspuns:

II spui adevarul de urgenta!
Macar nu se face de rusine in ziua nuntii, cand se joaca camasa, in fata nuntasilor si a rudelor lor, ca nu te va ierta niciodata!

| blackann a răspuns:

Nu te mariti cu cineva din satra. Absolut niciodata.

| TheGentleman a răspuns:

O trimiți naibii. Feciorul ce părere are despre asta? Dacă aprobă, desparte-te de el. Meriți ceva mai bun.

Sau îi faci o farsă, te înțepi la deget și îi arăți „dovadA"

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Refuzi asta, simplu.
Mai ales gândirea asta din peșteră( ca nu toate fetele sângerează când o fac prima oara).
Mai ales poți baga scuza ca nu te simți pregătită, simplu.

| 199onur7 a răspuns:

Daca chiar te iubește cu Adevărat da cu Adevărat nu iar păsa niciodată de așa ceva si nici de ce spune gura lumi sau altora poa sa fie tata mama frate sora oricine absolut oricine daca te iubește cu Adevărat te iubește cu Adevărat.

| 199onur7 a răspuns:

Cu ce demonstrează asta ca te iubește cu Adevărat cu ce? O prostie mare rahatul ala cu cămașa nu demonstrează absolut nimic daca te iubește cu te iubește cu Adevărat din inima cu Adevărata nu cu rahatul ala de cămașa.

| shookdazed a răspuns:

Fugi

| steamrogue77 a răspuns:

Soacra ta poate sa se duca dra.cu, nu e problema ei ce ai facut tu in trecut din moment ce sotul tau te-a acceptat asa cum esti.