| Amaa1817 a întrebat:

Baieti, pentru voi conteaza daca fata mai este sau nu virgina, pentru o relatie de lunga durata?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu fiu ipocrit as aprecia o fata daca ar fi virgina, dar cred ca cand iubesti o fata treci peste asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru unii DA, conteaza dar pentru marea majoritate NU, deoarece inteleg ca la aceasta ora in societatea actuala sa ramai virgina pana la o varsta mai mare este sinonima cu nonsensul.

| Drimmero a răspuns:

Depinde de persoana asta, dar vorba lui ''Ray'', daca iubesti nu mai conteaza acest aspect. Treaba este alta, daca nu mai e fecioara, macar sa-ti fie credincioasa, cam la asta se rezuma toate relatiile, pe incredere.

| Amaa1817 explică (pentru Drimmero):

Sunt fata! laughing Si intebam daca voi tineti cont de acest lucru cand doriti o relatie seriosa. Si sa stii ca ai mare dreptate increderea e ceea ce conteaza cel mai mult.

| Drimmero a răspuns (pentru Amaa1817):

Pai asta este tot ceea ce conteaza pana la urma, increderea. Fara incredere... nu se stie unde se va ajunge si ce urmari poate avea!

| Emilian65 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat si vrei o relatie de durata cu ea, inseamna ca nu trebuie sa te intereseze virginitatea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o oarecare masura. niciodata nu am m-a interesat o fata cu cati a iesit inaintea mea, dar daca merg intr-un local si aud la o masa 3 tipic care se dau mari toti 3 ca au fost cu ea, e clar nu mi-ar placea nici asa laughing. ma refer ca nici tarfa orasului sa nu fie, in rest nu conteaza.

| cristi10grei a răspuns:

Pe bune! ce legatura are virginitatea cu relatiea de lunga durata? pai fie care cu trecutul lui al ei! nu stam sa dezgropam trecuturile, daca e iubire adevarta nu conteaza si asta este o banalitate o minte invechita straight face

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu cred ca ar conta. Ce ar trebui sa conteze este ca fata chiar daca e vigina sa stie cum sa se comporte intr-o relatie, sa se comporte frumos cu iubitul si sa il iubeasca.

| yulian2 a răspuns:

Ba este foarte adevarat cu trecutul dar sa stiti conteaza mult virginitatea pentru cine stie sa dea valoare la persoana pé carne o are linga el eu poate am fost notocosul dar in viata nu aí mimika de obiectat am 20 de ani de casnicie dar sintem foarte fericiti