| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, sa spunem ca sunteti impreuna cu o fata care este la prima ei relatie...si va spune asta. fata iti spune ca esti primul ei iubit. cum v-ati simti? eu ma gandeam ca ori mandri ori speriati deoarece sunteti cu o incepatoare...

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sunt fata, dar totusi iti raspund. Eu in prima mea relatie, care a durat vreo 3 luni, nu i-am spus respectivului ca e primul, de teama sa nu se sperie. Era genul care statea cu fete destul de experimentate si mi-a fost teama sa nu care cumva sa rada de mine sau sa profite de naivitatea mea. Nu si-a dat niciun moment seama ca a fost primul prieten si respectiv, primul baiat pe care l-am sarutat(caci nu a fost vorba de vreo relatie sexuala) si nu stie nici acum, dupa multi ani asta. Am facut asta tocmai din cauza acestei idei preconcepute,, daca e primul prieten nu stie sa sarute, nu stie sa se poarte". Toate vin de la sine, chiar daca e prima oara. Este instinct si il avem cu totii.

Multa bafta!

| DyNo a răspuns:

Speriat, poate m-as simtii, dar in nici un caz pentru ca sunt cu o "incepatoare"... Mandru, cred ca da. Deci in nici un caz speriat, pentru ca sunt cu o "incepatoare".

| RammsteinHH a răspuns:

N-ar fi nici o diferenta, numa ca ii mult de lucru cu ea ca presupun ca nici sa sarute nu stie.

| Phoenix231 a răspuns:

Nu e nimic grav dc am fi speriati? E ba chiar mai bine ca nu a mai sarutat-o niciunu sunt eu primul la totbig grin...
Bine inteles ca ma si gandesc ca ar si trebui sa o invat ce si cum dar nu-i asta o problema totu se face cu timpulbig grin.

| Danutmiszovits a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fim speriati de asta cel putin eu