| Alexandru2610 a întrebat:

Băieți,sunt curios... voi cum preferați să aveți sau nu par pubian?
Il radeti sau il lăsați?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu carare pe mijloc.

| Adry05 a răspuns:

Da de ce întrebi băieții? cu băieții te vezi în pat?

| RAY a răspuns:

Stii ca parul ajuta la conserarea calduri termice si este de protectie microbiana? Valabil la ambele sexe

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce preferam noi, ci ce preferi tu si partenera ta de sex.
Parul pubian, este o optiune personala!

| Frank51 a răspuns:

Simplu, eu am par pe piept, burta, picioare, si arata nasol daca am piele de bebelus acolo laughing Imi place sa il las mic, gen 2-3mm, am aparat.

| Donsavas a răspuns:

Nu trebuie să ai par pubian. Este neigienic.

| TheGentleman a răspuns (pentru Donsavas):

Fals. Este neigienic dacă nu îl îngrijești. E mult mai igienic, părul având rol de tampon și de filtruwinking (apropo, și în nas sau urechi ai păr, chiar dacă nu se vede)winking

| RAY a răspuns (pentru Donsavas):

Nu este adv, este o bariera contra microbilor

| Donsavas a răspuns (pentru TheGentleman):

Stiu asta dar noi nu mai avem nevoie, căci avem produse de curatat.

| alina2k18 a răspuns:

Simplu, pe corp unde vad par -> EPILEZ.

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Vazui dupa, bausem ceva azi noapte laughing

| Crackman a răspuns:

Il vei rade, mai ales daca o sa ai o prietena

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Îl las. Singurul loc în care nu am păr-> burtă, piept. Pur și simplu nu îmi crește acolo. În rest, am peste tot păr. Singurul loc în care îl rad constant e la subraț. Sunt obsedat de păr :X :X

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Il las sa creasca pana la urmatoarea relatie... ca mai apoi sa l tai cu drujba laughing)