| iubita_7611 a întrebat:

Baieti va place sa va jucati cu labiile >fetelor?:
funda

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Mie imi place sa ma joc cu mingiutzele baietiilor love struck

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ma amuza intrebarile tale. ar trebui sa stii ca fiecare om are preferintele lui, nu e un adevar general valabil, si acum vorbesc de toate intrebarile puse, tin minte una daca se place sex oral, sau anal, sau care ne place mai mult. depinde de gusturi, nu-ti mai face atatea probleme. ma bucur sa vad ca mai exista si persoane care se informeaza inainte de a-si incepe viata sexuala. imi poti raspunde la o intrebare? eventual prin mesaj daca nu vrei aici: cati ani ai?big grin

| a răspuns:

Da, foarte mult.
E o plăcere ascunsă de-a noastră. o. o
(God, ce întrebări).

| iubita_7611 explică:

Intai cauta definiti la cuvantul prost tongue apoi vezi ce inseamna si mai vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miemi place. foarte mult id de mess adyitza95@yahoo.com sa vb mai multebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti