| daniela_5429 a întrebat:

Baietii? care este fata ideala? fizic... funda pentru ce mai frum descriere!

Răspuns Câştigător
| meetyourmaker a răspuns:

Fata ideala este cea care ma inebuneste de cap si ma face sa ma gandesc mereu la ea, bine si recunosc conteaza si fizicu adica nu vreau orice ponosita, sa fie ca o fata!

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai un id nemaipomenit de sugestiv.sentimentele tale sunt. adica mai bine zis nu sunt.Crezi ca exista vreun fotomodel care sa fie interesata de un astfel de om? Intrebarea ta nu are sens, e buna doar pentru cei care se uita prea mult la "imagini" si traiesc departe de realitate.

| Georgiana2905 a răspuns:

Hai ca raspund si eu, chit ca nu's baiat. Un baiat perfect / ideal este acel baiat de care tocmai te-ai indragostit. Atunci toate defectele dispar si abia atunci il vezi asa cum ai vrea.

| cOnTexT a răspuns:

Eu o am deja :X

| DEBrown a răspuns:

Blonda, ochi albastri, 90-60-90.winking

| clickdreaptadelete a răspuns:

O bruneta focoasa culoarea ochilor nu prea conteaza si sa aiba sanii mai maricei vorba lui roby 90-60-90 nu zic nu satenelor dar brunetele imi plac.winking

| clickdreaptadelete a răspuns:

O bruneta focoasa culoarea ochilor nu prea conteaza. si sa aiba sanii mai maricei si fundul la fel [sanii sa nu fie lasati ] nu zic nu satenelor. dar brunetele imi plac mai mult.si blondele sunt dragute dar depinde... daca stau sa am gandesc nu as zice nu nici unei blonde.sunt cam pretentios cand e vorba de fete.winking.

| roxydulkica a răspuns:

Fund frumos
Sani mari
Frumoasa

| Tudor_4078 a răspuns:

In primul rand pentru o relatie de lunga durata si bazata pe iubire si incredere nu tine neaparat de fizic... cel mai important eu cred ca e modu de gandire comportamentu si despre fizic nu stiu ce sa zic doar sa ai zambetu pe buze si baiatu se va simti bine, e drept ca noi barbati suntem inebuniti dupa sani si fund dar ne puteti fermeca si in alte moduri, nu te baza numai pe fizic, nu prea stiu sa ma exprim eu si sper ca mai inteles...

| AlinPlaya a răspuns:

Nu se poate descrie. Daca iti vor raspunde 100 de persoane, vei vedea 100 de fete ideale. Pentru mine trebuie sa fie feminina, undeva pe la 1. 75-1. 80 si sa am ce sa vorbesc cu ea. Ca degeaba e frumoasa si nu scoate nicio vorba si atunci cand scoate spune o tampenie.
Ave!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea care ma face fericit.

| valentinemernic a răspuns:

Fata perfecta nu exista, dar exista fata ideala!

| AnDuTzu_2289 a răspuns:

Frumoasa, inalta, blonda, sexy...laughing