| anonim_4396 a întrebat:

Baietii ce prefera? fete virgine sau cele care "au fost descoperite inainte lui"?
si cum se comporta in pat eu una din ele? ajutor plz

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Baietii au nevoie pentru anumite necesitati de fete accesibile dar adevarata dragoste nu obtii de la un baiat numai pentru ca te culci cu el. Daca te iubeste cu adevarat se acomodeaza firii tale si va astepta pina si tu decizi sau doresti sincer acest lucru si nu o faci doar din sacrificiu.Din sacrificiu nu va fi bine nici tie nici lui.Sau mai bine zis te vei sacrifica pe degeaba.Asa ca fa-o numai cind ai decizi ca vrei si sincer vrei acest lucru pentru ca asa simti tu. Daca nu accepta si asa si altfel tot il vei pierde pentru ca atunci nu te iubeste cu adevarat.

| Clarity a răspuns:

Majoritatea prefera virginele ca nu a pus nimeni mana pe ea, dar nu ii atat de important asta ...cu virgina se comporta mai tandru, ca o doare si trebuie sa aiba grija si cu cea nevirgina sex normal.

Răspuns utilizator avertizat
| secsilicioasa a răspuns:

Poi depinde cum esti tu in momentul de fata ...eu sunt virgina dar majoritatea cercului meu de prieteni este compus din baieti si vorbim sincer despre orice domeniu...deci ca sa te lamuresc un baiat prefera o fata "pura". Daca el isi doreste o relatie serioasa de la tine atunci e si normal sa te vrea numai pentru el si daca esti virgina crede-ma in ochii lui esti o adevarata prada.In ochii oricui esti asa, dar sa nu gresesti daca inca mai esti virgina si sa te culci cu orice baiat care iti spune ca te iubeste! Daca iti cere lucrul asta sa stii sigur ca nu are intentii serioase ci doar vrea o aventura "pe cinste as zice", dar daca te iubeste cu adevarat veti simti aman2 momentul potrivit.pentru ca lucrurile vin de la sine in adevaratul sentiment de dragoste. Sper ca te-am ajutat!