| AcestaSuntEu a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre o fata frumoasa, desteapta, care arata bine dar care se cearta mult si una care e frumoasa dar nu ca prima, la fel de desteapta, care arata bine dar nu ca prima, si se intelege bine cu toti...pe care ati alege-o? funda la cel mai bun si complet raspuns

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate nici una din cele mentioanate,dar sa-ti raspund frumos la intrebare,sa zicem pe a douahappyNu sunt genu superficial sa pun mult pret pe aspectu fizic,imi place sa cunosc omu mai bine, nu sa judec dupa aparente! Bineinteles ca multi poate ar alege prima varianta, pentru multi conteza mai mult culoarea parului/marimea sanilor si lista poate continua.Pentru ei nu conteza adevarata valoare a unei fete care consta in atitudianea/carecteru ei...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cat de (frumoasa e 2ª fata) nici sa fie urata ci acceptabila macar as luao.

NOname
| NOname a răspuns:

Pe cea la care aș ține mai mult.

| Anesia27 a răspuns:

Decat sa ai langa tine o miss + inteligenta (nu stiu cum de ai zis ca e desteapta pentru ca daca ar fi nu cred ca s-ar certa asa mult- mai multe nu stiu asa ca nu ma bag) mai bine o fata frumusica si desteapta care sa fie la locul ei. Cine stie de ce e in stare prima. Azi miere si zahar si maine vei fi tu pe lista ei de ''cearta''. Bafta!

| iiGeorgii a răspuns:

Nu conteaza atat de mult sa fie foarte inteligenta... Conteaza sa-ti placa cu adevarat de ea sie important ca sa se inteleaga bine cu ceilalti ca daca nu te vor uri si pe tine sad. Deci as alege-o pe frumoasa dar nu ca prima, la fel de desteapta, care arata bine dar nu ca prima, si se intelege bine cu toti big grin