| Kidooooo a întrebat:

Baietii de gasca si foarte tupeisti, uita vreodata fetele cuminti cu care au fost?
Sincer, trec usor peste asta? Sau isi mai amintesc de acele fete cuminti care ii iubeau si faceau orice pentru ei?

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Baietii de gasca, si foarte tupeisti sunt de 2 categorii : oligofreni ingamfati care se cred buricul pamantului, si aici iti pot da ca exemplu 80% din adolescentii bucuresteni, pe care-i doare in briceag de oricine, ti-o trage si te lasa, si pustanii care umbla impreuna, prietenosi, cu tupeu in limita bunului simt, oameni normali, care bineinteles ca nu uita foarte usor o fata pe care au placut-o in trecut.

| Cristiann25 a răspuns (pentru sayWhaaat):

Sfantule! Nu cred ca esti in masura sa caracterizezi astfel pe cineva "oligofreni ingamfati care se cred buricul pamantului".

| sayWhaaat a răspuns (pentru Cristiann25):

Aha, bine, pa.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Depinde, de persoana!
Daca baiatul respectiv nu a tinut la tine, nu isi va aminti cu siguranta, depinde ce le atrage pe baieti la fiecare fata!

| ErrorFound a răspuns:

Uita foarte repede(eu cel putin).
Trec foarte repede peste ce a fost si dupa nu ma mai intereseaza decat de propria persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat, cat de mult s-a implicat in relatie si a tinut la acea fata.Am avut o experienta de genul si eu care inca nu trecusem peste despartire, ma gandeam cat de usor i-a fost lui sa treaca peste.Pana cand am aflat ca el nu trecuse peste, dar facea in asa fel sa para ca e ok.Deci da, inca isi mai aminteste de acea fata, la mine trecuse un an si inca se mai gandea la mine. Sper ca te-am ajutat.Pup :*

| madalinamadu a răspuns:

Daca tinea la ea nu o va uita prea usor.Si eu am avut un astfel de iubit si nici acum, dupa 7 luni de cand ne-am despartit nu ma putut uita.

| Fayree a răspuns:

~ Daca tinea intr-adevar la ea nu o parasea, si daca tinea la ea cu adevarat nu o uita niciodata :*.

| Psihedelic777 a răspuns:

Depinde,daca acea fata a insemnat ceva pentru el si a tinut mult la ea o va tine minte toata viata daca doar a fost o aventura sau ceva de gen nu prea