| DianaG87 a întrebat:

Ce femei prefera barbatsii de obicei, mai "plinute" sau mai "slabute"?

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Nu am intalnit nici un baiat caruia sa ii placa grasele :d. Femeile slabute sunt intodeauna in avantaj, asta e adevarul chiar daca ziarele, presa si ceilalti incearca sa consoleze fetele grase spunand ca ''au forme'' etc nu e adevarat sunt doar scarboase, poti avea fome si fiind slabuta, poate nu asa mari ca o grasa dar tot mai feminina este o fata slabuta. Stiu ca multi imi vor da stupid (bineinteles cei care imi vor da stupid sunt baieti care au iubite grase sau sunt niste fete grase)

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca acum fetele slabe o sa spuna ca alea subtirele au avantaj si cele grase o sa spuna ca ele, dar sa fim seriosi, de cand lumea barbatii prefera pe alea slabe. Da, cu oase, fara oase, asta e parerea generala!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De ceva vreme, chiar si pe podiumurile prezentarilor de moda sunt refuzate scheleticele, pe motiv de inducere a unui comportament nesanatos si anorezic, ce face victime in randul tinerelor!

S-a redescoperit si se apreciaza din nou, rotunjimile calde, armonioase si "pufoase/confortabile".

Dicolo de asta, este evident vorba doar de gusturi - cui ii place sa simta coaste si coxal la inghesuiala, treaba lui, nu?!

"De gustibus (et de coloribus) non disputandum"

| pwp a răspuns:

Pai nici schelete, nici foarte grase!
cele cu forme, bineinteles!love struck

| StefanStyle94 a răspuns:

Prefer fetele slabutze...nu inseamna ca cele mai grasute sunt urate, pur si simplu nu ma atraghappy

| YourDailyApple a răspuns:

Alea grase clar. Mai multa amortizoare la impingere smug
Cine ar vrea sa mearga la brat cu o momaie pe care o sufla vantu? laughing

| SteauaROsie a răspuns:

Barbatii prefera femeile slabutze si bine dotate
adica-fund apetisant(lol)+sanii fermecatori

| x4z5 a răspuns:

Mai plinute...sa aiba pe ce sa puna si ei mana...hee hee

Nu schelete. straight face

| cristiano9 a răspuns:

Sincer 90-60-90:X laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o fata normala nici prea grasa nici prea slaba, e pe placul orcui, asta daca nu o fi vreo' unu cu fantezii dinalea...

| malina4000 a răspuns:

Mai slabute!