| musicfan a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti. Voi ce fel de fata preferatzi? Una timida si la locul ei sau una tupeista si baietzoaica?

Pt ca eu am observat ca baietii mai mult rad si glumesc cu aleea tupeiste. Io sunt mai timida si as vrea sa ma schimb, sa devin mai tupeista.
1. cum sa fac asta?
2. ce fel de fete preferatzi (prima intrebare)?

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni.
tu esti tu si cine te place te place si asa, cine nu asta e.
nu vad de ce te-ai schimba in functie de preferintele baietilor.nu uita ca fiecare baiat e diferit si prefera alt gen de fete. da, unora le plac, nu fetele tupeiste, pentru ca a avea tupeu ca fata e urat, ci fetele care stiu ce vor si spun lucrurilor pe nume verde-in fata, fetele care sunt ele si nu le e rusine cu ele insisi indiferent de ce ar zice ceilalti.altii prefera fetele timide, retrase.
spun ca e urat sa ai tupeu fiind fata, pentru ca e urat sa ai pe atat de mult tupeu pe cat sa mergi tu la un baiat sa il ageti, e urat sa injuri, e urat sa ai gura mare si sa te crezi superioara altora.

| 4b a răspuns:

Sa zicem ca sunt baiat...pai, eu sunt de akord cu izabella03 si consider ca cine te iubeste te place asa cum esthwinking fiiiii tuuu insutiiiiwinking

| L7L a răspuns:

1. mie imi plac fetele tupeiste happy
2. ia exemplu de la celelalte fete si aplica ce fac ele happy

| XK a răspuns:

Eu aleg 50-50winking nici f tupeista nici f timida, conteaza mai mult sa gandim la fel big hug
Cat despre faza cu "sa devin mai tupeista" imi este imposibil sa iti raspund, pentru ca nu stiu cum arati, varsta si cat de timida estiwinking

| SkyCracker a răspuns:

Mie (cred ca sunt singurul de aici), sincer, imi plac fetele linistite, timide. Nu imi plac prea mult fetele tupeiste. Au prea multe fite in ele si sufera prea mult de ele.

Si faza cu schimbatul caracterului nu as recomanda-o. Ar fi riscul mult mai mare de a pierde prieteni pretiosi facand asta decat in a castiga simpatia baietilor sau prietenia unor fete de genul asta.

Iar in cazul in care vrei sa devii mai tupeista nu numai pentru baieti, ci si pentru ca exista suferinte de fete care rad de tine si fac glume proaste pe seama ta, la fel...Nu merita. Si din acelasi motiv de mai sus.

Oricum, e alegerea ta. Ti-am dat doar un sfat prietenesc.

| angello17 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimibi deloc! trebuie sa fii tu insuti si sa te porti natural Bafta!