| Oanaaa33 a întrebat:

Baietii se dezvirgineaza daca fac sex anal?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! Prin sex anal se rupe anusul si evident ca se produce o "dezvirginare" anala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asta depinde de parerea si acceptiunea fiecarui individ in parte. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dezvirginarea e o chestie psihologica. Nu se produce nicio schimbare fizica. Eu as zice ca da, indiferent că o dau sau o iau.

| Alexuţ02 a răspuns:

Vrei tu să-l dezvirginezi pe el sau cum că n-am înţeles rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Cred ca asta vrea. Zice in felul urmator: ia-mã usor, e prima oarã.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haide tigroaica mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare capcanã.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e întrebare capcana sa mor de nu laughing)) Auzi acolo "se rupe anusul" pai homosexualii ar fi toți prin spitale cu fundul rupt, după fiecare seara laughing) Pai nici la fete dacă fac sex anal nu se dezvirginarea, da la baieti? Ce întrebare e asta? laughing)

| raz0000001 a răspuns:

"se rupe anusul" ce pw la mea baaa mooorrr

| Jonnymiksa a răspuns:

Depinde cum consideră fiecare persoană, da intr-un fel sau altul este o dezverginare!

| IAmTeslo a răspuns:

Poti sa faci si sex in cur nu doar anal

| danielzajmk a răspuns:

Daca au dop ai putea spune si asa...