| ioanamaria2000 a întrebat:

Baietii se pot excita de la un sarut? Adica cand sunt cu iubitul meu si ne sarutam acesta incepe sa ma mangaie pe spate si daca stau in poala lui se,, impinge" in mine, se misca.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intrebarea e interesanta, da, se scoala ala micu sa spun asa, e o reactie involuntara

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice persoana indiferent de sex, poate sa ajunga in situatia de a se excita intr-o anumita masura, mai mult sau mai putin intens pe baza interactiunii sale cu diferiti stimuli de natura erotica care pot fi : vizuali, auditivi, tactili sau pur si simplu ai imaginatiei. Poti sa te convingi tu insati, daca vei urmati filme cu teme erotice sau vei citi carti/reviste cu acelasi continut. Acceseaza urmatorul link si vizioneaza filmele prezentate :
http://www.romaniatv.net/......64984.html
Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ba bine că nu!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Andreeush a răspuns:

Desigur.

| mihaicelsfant a răspuns:

Depinde de fata astalaughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca i virgin da!

| Bradlry a răspuns:

Te poți excita și de la o privire dacă e,, aruncata,, cum trebuie. Ideea este că după cum a spus un personaj istoric :"Erecția e cel mai sincer compliment", deci atâta timp cât este reciproc e ceva normal

| Tudorelsan a răspuns:

Dap

| Fabian2401 a răspuns:

Eu ma excit si cand beau apa