| MaDeclarFan a întrebat:

Mereu cand sunt singura cu prietenul meu (mai mare cu 3 ani) si ne sarutam,el se excita,ii se scoala si incepe sa ma mangaie pe fund si pe spate, pe sub bluza si ma ridica in brate si ma tine pe abdomenul lui.Intrebare: asta e de rau pentru ca ar putea sa vrea el mai mult, sau nu neaparat?

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Ede bine, pentru ce asta iti arata cat de atras este de tine, si cat de mult te iubeste, acum este foarte posibil sa vrea si mai mult, dar incat nu a zis nimic pana acum, si nu v-ati despartit din cauza acestiu subiect, inseamna ca chiar te iubeste, si te va astepta, iar daca cumva iti propune, gandeste-te bine daca chiar il iubesti, pentru ca mai tarziu sa nu regreti, dar sa stii ca sexul va intareste relatia, si o sa te iubeasca mult mai mult. bafta!

| MaDeclarFan explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Multumesc mult, eu am abia 14 ani si nu ma gandesc sa imi incep viata sexuala mai devreme de 18, si atunci o sa am grija happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că vrea mai mult!
Pa, pa.

| ILoveMoon a răspuns:

Majoritatea baietilor fac la fel, cand se excita e valabil si la fete, uni/unele nu se pot controla si "sar" pe partener

| gennosuke99 a răspuns:

Toti baietii vor mai mult chiar daca o arata sau nu si intr-o zi o sa iti zica sau o sa o faca... cel putin din cate stiu eu cas baiat laughing dar nu cred ca e de rau big grin

| MMIkuTzza a răspuns:

big grin pfff big grin Ceeasi situatie numai ca deja sunt obisnuita, deci deja ii permit sa faca asta